آتش سوزی بزرگ در تگزاس؛ اعلام وضعیت فوق العاده و تخلیه خانه ها + فیلم

آتش سوزی بزرگ در تگزاس؛ اعلام وضعیت فوق العاده و تخلیه خانه ها + فیلم

منابع خبری آمریکا اعلام کردند گسترش آتش سوزی های طبیعی در مناطق جنوب مرکزی به ویژه در ایالت تگزاس از کنترل خارج و ضمن اعلام وضعیت فوق العاده، دستور تخلیه برای ساکنان صادر شده است.

به گزارش آژیراک، شبکه سی ان ان خبر داده است این آتش سوزی بزرگ به دلیل وزش باد شدید و شرایط گرم و خشک که در این فصل از سال غیرمعمول است تشدید شده و با سرعتی باورنکردنی در حال پیشروی است. به علاوه هنوز هیچ بخشی از آن مهار نشده است.

با گسترش حریق، شماری از شهرها و شهرستان ها که جزو مناطق پرجمعیت تر هستند از بعد از ظهر روز گذشته (سه شنبه) دستور تخلیه گرفته اند.

یک مقام محلی می گوید: خانه ها تقریبا در هر مسیری در حال سوختن هستند و هنوز مشخص نیست چه تعداد خانه و کسب و کار در این حادثه خسارت دیده است.

همچنین به گزارش اسپوتنیک، گسترش آتش سوزی ها در مناطق شمالی ایالت تگزاس باعث تعطیلی و خاموشی یکی از تاسیسات هسته ای در این ایالت شده است.

فرماندار این ایالت گفت هم اکنون 60 شهرستان در وضعیت فاجعه قرار دارند و خواستار خدمات اضطراری اضافی برای حمایت از آتش نشانان محلی در روند عملیات مهار آتش سوزی شد.

پایان خبر آژیراک

آتش سوزی بزرگ در تگزاس؛ اعلام وضعیت فوق العاده و تخلیه خانه ها + فیلم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش سوزی بزرگ در تگزاس؛ اعلام وضعیت فوق العاده و تخلیه خانه ها + فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش سوزی بزرگ در تگزاس؛ اعلام وضعیت فوق العاده و تخلیه خانه ها + فیلم"، کلیک کنید.