آخرین واریزی صندوق ذخیره به حساب فرهنگیان/ واریز سود سال مالی 1402 پس از برگزاری مجمع عمومی

آخرین واریزی صندوق ذخیره به حساب فرهنگیان/ واریز سود سال مالی 1402 پس از برگزاری مجمع عمومی

صندوق ذخیره فرهنگیان یا صدور اطلاعیه ای از واریز 752 میلیارد و 532 میلیون ریال به حساب اعضای این صندوق که بازنشسته شده اند خبر داد و اعلام کرد که سود سال مالی 1402 طبق روال و پس از برگزاری مجمع عمومی به حساب این بازنشستگان واریز خواهد شد.

به گزارش آژیراک، این صندوق در گزارشی از آخرین وضعیت واریزی صندوق به حساب فرهنگیان بازنشسته اعلام کرد: مبلغ مذکور شامل واریزی عضو، واریزی تعهد دولت و سود ناشی از فعالیت های اقتصادی موسسه است که به حساب 2650 نفر از فرهنگیانی که عضو این صندوق بوده و از دوم آبان تا اول آذر 1402 بازنشسته شده اند واریز شد.

این گزارش می افزاید: این افراد همچنین شامل بازخریدها، فوتی ها، از کار افتاده ها و انصرافی ها هستند و در راستای حفظ کرامت فرهنگیان عضو، پرداخت سهم الشرکه در سریع ترین زمان ممکن و کمتر از یک ماه پس از دریافت اطلاعات بازنشستگی، به حساب آنها واریز شده است.

بنابراین گزارش، با توجه به فراهم بودن زمینه افتتاح حساب غیرحضوری بانک سرمایه در سوپر اپلیکیشن فرهنگیان برای اعضای موسسه به آدرس szf.satpay.ir واریزی ها به حساب بازنشستگان به عاملیت این بانک خواهد بود.

همچنین فرهنگیانی که قبلا در بانک سرمایه حساب نداشتند، توسط بانک برای آنها افتتاح حساب صورت گرفته است، بنابراین بازنشستگان برای اطلاع از واریز سهم الشرکه، به صورت حضوری یا اینترنتی موجودی حساب خود در بانک سرمایه را بررسی کنند.

این اطلاعیه با تاکید بر تحول در ساختار امور اعضای موسسه و نظام پرداخت سهم الشرکه اعضای بازنشسته به کمتر از یک ماه ْورده است: این مبلغ، اولین وجوهی است که فرهنگیان بازنشسته قبل از برقراری حقوق مستمری، به طور کامل و یکجا دریافت می کنند.

اجرایی شدن طرح ارزش مالکانه باعث ترغیب بیشتر فرهنگیان به عضویت در صندوق شده است به طوری که علاوه بر معلمان جدیدالاستخدام، فرهنگیان شاغل نیز که عضو صندوق نبودند، نسبت به عضویت اقدام کرده اند.

فرهنگیانی که علاقه مند به عضویت در صندوق هستند با مراجعه به دفاتر نمایندگی موسسه در سراسر کشور یا ادارات تعاون آموزش و پرورش نسبت به عضویت در موسسه اقدام کنند تا از خدمات حین خدمت و سودآوری این مجموعه بزرگ اقتصادی در زمان بازنشستگی بهره مند شوند.

بر اساس این اطلاعیه، فرهنگیانی که عضو موسسه هستند، می توانند نسبت به افزایش واریزی خود تا سقف 5 درصد حقوق و مزایا اقدام کنند تا به همان میزان از سود حاصل از سرمایه گذاری های صندوق بهره مند شوند.

پایان خبر آژیراک

آخرین واریزی صندوق ذخیره به حساب فرهنگیان/ واریز سود سال مالی 1402 پس از برگزاری مجمع عمومی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین واریزی صندوق ذخیره به حساب فرهنگیان/ واریز سود سال مالی 1402 پس از برگزاری مجمع عمومی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین واریزی صندوق ذخیره به حساب فرهنگیان/ واریز سود سال مالی 1402 پس از برگزاری مجمع عمومی"، کلیک کنید.