آخرین وضعیت تولید «گاندو 3» برای تلویزیون

مجتبی امینی در گفت و گو با آژیراک عنوان کرد؛

آخرین وضعیت تولید «گاندو 3» برای تلویزیون

تهیه کننده مجموعه نلویزیونی «گاندو» نکاتی را درباره تولید فصل جدید این سریال مطرح کرد.

مجتبی امینی تهیه کننده سینما و تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، با تبریک سال نو و قبولی طاعات وعبادات مردم ایران در ماه مبارک رمضان، برای جامعه هنری سالی پربار و درخشان آرزو کرد و در خصوص فعالیت های جدیدش در سال 1403 گفت: تولید دو کار جدید را در سال جدید در برنامه داریم و بعد از ماه مبارک رمضان درصدد پیش تولید آن ها هستیم.

وی که در کارنامه اش تهیه کنندگی فیلم ها و سریال هایی همچون «شکارچی شنبه»، «دهلیز»، «گاندو» و «ترور»را دارد  در خصوص مقدمات ساخت سریال «گاندو 3» گفت: نگارش متن آن تمام شده و به محض تامین مالی، فیلم برداری را شروع می کنیم.

تهیه کننده مینی سریال «ترور» از سال 1402 به نیکی یاد کرد و گفت: در سال گذشته سریال «ترور» را که درباره روایت بخشی از زندگی شهید والا مقام حاج قاسم سلیمانی بود، به آنتن تلویزیون سپردیم. سریالی که برای سالگرد شهادت این شهید پخش شد. این سریال، کار سخت و پیچیده ای بود و بعد از سه سال اولین کار داستانی و تصویری درباره این شهید والا مقام بود.

آخرین وضعیت تولید «گاندو 3» برای تلویزیون

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین وضعیت تولید «گاندو 3» برای تلویزیون" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین وضعیت تولید «گاندو 3» برای تلویزیون"، کلیک کنید.