آخرین وضعیت مرکز نمایش های آیینی «صبا»/ بهره برداری مرکز تا پایان امسال

آخرین وضعیت مرکز نمایش های آیینی «صبا»/ بهره برداری مرکز تا پایان امسال

مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی آخرین وضعیت مرکز نمایش های آیینی صبا را تشریح کرد.

به گزارش آژیراک، سید محمد ناظم رضوی درباره آخرین وضعیت مرکز نمایش های آیینی صبا عنوان کرد: مسایل حقوقی این پروژه رفع شده اند و در حال حاضر با توجه به اینکه این فضا سال ها بلااستفاده مانده است، برای بازنگری طرح مشاور گرفته شده است.

وی افزود: مشاور میزان کار باقی مانده و تکمیل بخش هایی که در گذشته نیمه کاره مانده یا حتی به مرور زمان نیاز به بازنگری دارند و به نوعی نیاز است بخش هایی را مجدد به صورت ویژه طراحی کنند را برآورد می کند.

رضوی با اشاره به اینکه منطقه 7 به عنوان مجری در این پروژه نقش خواهد داشت، گفت: به احتمال بسیار قوی طی ماه های اخیر کار اجرای عملیاتی این پروژه را انجام خواهیم داد، بودجه ای هم برای این امر در نظر گرفته شده است. شهرداری منطقه 7 نیز عملیات اجرایی پروژه را عهده دار خواهد بود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اگر تمام بخش ها و شریک سرمایه گذار به تعهدات خود عمل کنند، به احتمال بسیار قوی تا پایان 1403 می توانیم بخش فرهنگی و تجاری را توامان راه اندازی کنیم.

بر اساس گزارش سایت شهر، وی در پایان گفت: امیدوارم امسال اتفاقات خوبی را با دستور شهردار و بخش های مختلف مدیریت شهری برای شروع قسمت پایانی و تکمیل فاز بهره برداری شاهد باشیم.

پایان خبر آژیراک

آخرین وضعیت مرکز نمایش های آیینی «صبا»/ بهره برداری مرکز تا پایان امسال

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین وضعیت مرکز نمایش های آیینی «صبا»/ بهره برداری مرکز تا پایان امسال" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین وضعیت مرکز نمایش های آیینی «صبا»/ بهره برداری مرکز تا پایان امسال"، کلیک کنید.