آموزش مهارتی بیش از 15 هزار کردستانی 

آموزش مهارتی بیش از 15 هزار کردستانی 

به گزارش خبرگزاری آژیراک از سنندج؛ سیدعلی علوی در دیدار رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور با نماینده ولی فقیه در کردستان اظهار کرد؛ بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته از فردا شاهد برگزاری همایش و گردهمایی سراسری مدیران ستادی و مدیران فنی و حرفه ای سراسر کشور در استان خواهیم بود.

وی تصریح کرد: سازمان فنی و حرفه ای در استان کردستان 12 مرکز آموزش رسته های فنی وحرفه ای ثابت دارد.

وی افزود: مراکز آموزشی بخش خصوصی از دیگر ظرفیت های اداره کل فنی و حرفه ای استان است که هر سال بخش قابل توجهی از علاقه مندان در رشته های مختلف را زیرپوشش آموزش های مختلف قرار می دهد.به گفته وی، سال گذشته بر اساس آمار بیش از 15 هزار نفر از آموزش های فنی و حرفه ای بهره مند شده اند.

وی با بیان اینکه حوزه ها و گروه های هدف فنی و حرفه ای در سطح استان زیاد است، گفت: 17 گروه مختلف در سطح استان در مراکز آموزشی زیرپوشش آموزش های فنی و حرفه ای قرار دارند.

علوی تصریح کرد: افراد در معرض اسیب های اجتماعی، دانش آموزان، سربازان، افراد دارای معلولیت، دانش آموختگان دانشگاهی، زنان سرپرست خانوار، کودکان کار و …از دیگر جامعه هدف سازمان فنی و حرفه ای در سطح استان هستند.

وی با بیان اینکه آموزش های فنی و حرفه ای تاثیر بسزایی در توسعه جامعه دارد، گفت: توسعه آموزش های فنی و حرفه ای بر اساس نیاز بازار نقش مهمی در ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری و در نهایت رونق اقتصادی دارد.

به گفته این مقام مسوول، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال جهش تولید با مشارکت مردم نام گذاری شده نقش آموزش های فنی و حرفه ای در تحقق این شعار بسیار تاثیرگذار خواهد بود.وی عنوان کرد: در راستای تحقق شعار سال به دستور استاندار کردستان کارگروهی تشکیل شده که اداره کل فنی و حرفه ای استان عضو اصلی این کارگروه است و امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته شاهد تحقق این شعار باشیم.

46

آموزش مهارتی بیش از 15 هزار کردستانی 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آموزش مهارتی بیش از 15 هزار کردستانی " هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آموزش مهارتی بیش از 15 هزار کردستانی "، کلیک کنید.