آگاه سازی مردم به واسطه عرضه اقتدار دانشمندان ایرانی در روز 22 بهمن

رییس پارک فناوری پردیس در گفت و گو با آژیراک مطرح کرد؛

آگاه سازی مردم به واسطه عرضه اقتدار دانشمندان ایرانی در روز 22 بهمن

رییس پارک فناوری پردیس با اشاره به غرفه پارک و نمایش دستاورد های دانش بنیان های پردیس گفت: هدف از برپایی این غرفه در روز 22 بهمن ماه، آگاه سازی مردم ایران از دستاورد ها و توان دانشمندان داخلی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، پارک فناوری پردیس امروز، 22 بهمن غرفه ای از دستاوردهای شرکت های دانش بنیان پارک برپا کرد.

مهدی صفاری نیا، رییس پارک فناوری پردیس در حاشیه این نمایشگاه در گفت وگویی با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آژیراک درخصوص اهمیت تولید این دستگاه های فناورانه توضیح داد: هدف از راه اندازی این غرفه در روز 22 بهمن، آشنایی هرچه بیشتر مردم با دستاورد های فناورانه دانشمندان ایرانی بوده است. 

وی افزود: اکثر این محصولات ساخت داخل و رفع کننده نیاز های صنایع مختلف از جمله پزشکی، دارویی، رسانه و … هستند. 

رییس پارک فناوری پردیس درخصوص صادرات این محصولات و صرفه جویی ارزی افزود: سال گذشته همین محصولاتی که امروز شاهد عرصه آنها هستیم، نزدیک به 600 میلیون دلار صرفه جویی ارزی داشته اند. 

صفاری نیا به کشور هایی که این محصولات صادر می شوند اشاره کرد و گفت: به اکثر کشور های آسیای شرقی و البته ژاپن محصولات فناورانه پارک پردیس صادر می شوند. 

وی درباره تسهیلاتی که پارک فناوری پردیس به شرکت های دانش بنیان ارایه می کند، ادامه داد: صندوق مالی توسعه نوآوری نوین پارک، بسته های حمایتی مالی را تحت شرایطی، به شرکت ها ارایه می کند. 

صفاری نیا افزود: مضاف بر این موارد همه شرکت های عضو پارک تا 20 سال معافیت مالی دارند.

آگاه سازی مردم به واسطه عرضه اقتدار دانشمندان ایرانی در روز 22 بهمن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آگاه سازی مردم به واسطه عرضه اقتدار دانشمندان ایرانی در روز 22 بهمن" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آگاه سازی مردم به واسطه عرضه اقتدار دانشمندان ایرانی در روز 22 بهمن"، کلیک کنید.