اجرای پویش«امیدوافتخار» تا پایان سال براساس طرح«من شهردارم»/افزودن2000هکتار به کمربند سبز تهران

اجرای پویش«امیدوافتخار» تا پایان سال براساس طرح«من شهردارم»/افزودن2000هکتار به کمربند سبز تهران

سخنگوی شهرداری تهران گفت: پویش های 5 هفته پایانی سال طبق اطلاعات طرح «من شهردارم» در نظر گرفته شده است. 

عبدالمطهر محمدخانی در گفت وگو با آژیراک، درباره برنامه شهرداری تهران برای برگزاری ادامه پویش امیدوافتخار تا پایان سال اظهار کرد: پس از ایام دهه فجر پویش امیدوافتخار به صورت هفتگی برگزار خواهد شد؛ البته پویش های 5 هفته پایانی سال طبق اطلاعات طرح «من شهردارم» در نظر گرفته شده است. 

وی با اشاره به اینکه 1100 پروژه شهری توسط مناطق تکمیل و تحویل شهروندان شده است، افزود: پروژه پارکینگ مینابی که پس از مدت ها در مرحله افتتاح قرار گرفته است در سر لیست امیدوافتخار قرار داشته و به زودی افتتاح خواهد شد. 

محمدخانی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پروژه هفته آینده امیدوافتخار شهرداری تهران چیست؟ اظهار کرد: افتتاح پروژه کندرو آزادگان شمال به جنوب را با حضور شهردار تهران در نظر داریم و امیدواریم که با افتتاح این پروژه شاهد کاهش گره ترافیکی، اتلاف وقت شهروندان و افزایش ایمنی تردد در این شریان مهم و این بخش از پایتخت باشیم.

رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران درباره پروژه روز درختکاری که بناست تا در پویش امید و افتخار به بهره برداری برسد، عنوان کرد: این مراسم با حضور یکی از سران قوا برگزار خواهد شد. در این مراسم 2000 هکتار به کمربند سبز شهر تهران اضافه می شود که تمرکز آن بر کاشت درختان مثمر در پهنه های مختلف شهر تهران است.

وی ضمن ابراز امیدواری درباره ادامه اجرای پویش امید و افتخار، تاکید کرد: تلاش می کنیم تا در سال آینده نیز روند اجرای این پویش را متوقف نکرده و بر کیفیت آن اضافه کنیم و حتی ممکن است گاهی با توجه به زمان بندی های انجام شده همزمانی افتتاح چند پروژه را داشته باشیم.

محمدخانی در پایان با اشاره به پروژه های سال آینده پویش امیدوافتخار، تصریح کرد: کلان پروژه های بسیاری مانند فاز دوم آزادراه شهید بروجردی و بزرگراه شهید شوشتری برای سال آینده در دستور کار قرار دارد.

پایان خبر آژیراک

اجرای پویش«امیدوافتخار» تا پایان سال براساس طرح«من شهردارم»/افزودن2000هکتار به کمربند سبز تهران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای پویش«امیدوافتخار» تا پایان سال براساس طرح«من شهردارم»/افزودن2000هکتار به کمربند سبز تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای پویش«امیدوافتخار» تا پایان سال براساس طرح«من شهردارم»/افزودن2000هکتار به کمربند سبز تهران"، کلیک کنید.