اراکی ها با یک غایب مقابل تیم شجاعی/ سرپرست آلومینیوم: بازی با هوادار حساسیت بالایی دارد

اراکی ها با یک غایب مقابل تیم شجاعی سرپرست آلومینیوم: بازی با هوادار حساسیت بالایی دارد

سرپرست تیم آلومینیوم اراک گفت: بازی با هوادار حساسیت بالایی دارد و ان شاءالله بتوانیم در این بازی مهم برنده شویم.

روح الله اصغری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، در خصوص آخرین شرایط تیم آلومینیوم اراک برای میزبانی از هوادار در چارچوب دیدار معوقه از هفته هجدهم لیگ برتر اظهار کرد: از پنجم فروردین دور جدید تمرینات را آغاز کردیم. بازی تدارکاتی هم با برگزار کردیم. مهران موسوی از بازی با هوادار محروم است ولی خدا را شکر هیچ کدام از بازیکنان مصدوم نیستند. البته مرتضی تبریزی و اسماعیل شریفات به دلیل پارگی رباط صلیبی تا پایان فصل مصدوم هستند.

سرپرست تیم آلومینیوم خاطرنشان کرد: بازی با هوادار خیلی حساسیت بالایی دارد. ان شاءالله که بتوانیم در این بازی مهم همانند دور رفت برنده شویم و خود را در نیمه بالای جدول حفظ کنیم. برنامه ریزی که مدیریت باشگاه داشت قرار گرفتن در نیمه بالای جدول بود، البته تیم هایی که سرمایه گذاری بیشتری کرده اند، شانس بسیار بیشتری را دارند تا بتوانند در میان 6 تیم بالای جدول باقی بمانند. سعی و تلاش خود را می کنیم که بتوانیم یکی از 6 تیم بالای جدول باشیم. توکل بر خدا و باید دید چه نتایجی را می توانیم رقم بزنیم.  

اراکی ها با یک غایب مقابل تیم شجاعی/ سرپرست آلومینیوم: بازی با هوادار حساسیت بالایی دارد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اراکی ها با یک غایب مقابل تیم شجاعی/ سرپرست آلومینیوم: بازی با هوادار حساسیت بالایی دارد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اراکی ها با یک غایب مقابل تیم شجاعی/ سرپرست آلومینیوم: بازی با هوادار حساسیت بالایی دارد"، کلیک کنید.