ارایه خدمات بی سابقه بیمه ای به قهرمانان و پیشکسوتان؛ ثبت نام از امروز

وزیر ورزش و جوانان خبر داد:

ارایه خدمات بی سابقه بیمه ای به قهرمانان و پیشکسوتان؛ ثبت نام از امروز

وزیر ورزش و جوانان، خدمات جدید به قهرمانان و پیشکسوتان ورزش را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، کیومرث هاشمی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و تاکیدات رییس جمهور شهید درباره توسعه کمی و کیفی ارایه خدمات به قهرمانان، ورزشکاران و پیشکسوتان اظهار کرد: همزمان با ایام فرخنده نورانی ترین پیوند هستی، ازدواج حضرت علی و فاطمه (صلوات الله علیهما)، صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور خدمات ویژه ای را در قالب بیمه تکمیلی درمان، عمر و حادثه به ورزشکاران و همسران گرامی آنها ارایه می دهد.

وی در توضیح جزییات این خدمات اظهار کرد: خدمات برای کلیه گروه های عضویت صندوق در قالب دو طرح عادی و ویژه ارایه خواهد شد و در حالی که در هر دو طرح سقف تعهدات بیمه گر نسبت به سال گذشته دو برابر شده سهم ورزشکاران و پیشکسوتان در پرداخت هزینه ها (فرانشیز) از 30 درصد در سال گذشته به 10 درصد در سال جاری کاهش یافته است.

وزیر ورزش و جوانان افزود: گروه یک یعنی مدال آوران بازی های المپیک و پارالمپیک هیچگونه حق بیمه ای در هر دو طرح عادی و ویژه پرداخت نخواهند کرد و 10 درصد سهم آنان از هزینه های درمان (فرانشیز) نیز توسط صندوق پرداخت می شود. به عبارتی دیگر کلیه خدمات درمانی به این عزیزان در سال جاری طبق تعرفه های مصوب رایگان خواهد بود. این در حالی است که در سال گذشته علاوه بر پرداخت 30 درصدی هزینه های درمان، درصد قابل توجهی از حق بیمه و بعضاً 100 درصد آن توسط ایشان پرداخت می شد.

هاشمی در ادامه توضیحات خدمات جدید صندوق حمایت از قهرمان و پیشکسوتان اظهار کرد: برای گروه های دو، سه و چهار حق بیمه در طرح عادی رایگان بوده و گروه 2 در طرح ویژه 20 درصد حق بیمه و گروه های سه و چهار 30 درصد آن را پرداخت خواهند کرد.
وی افزود: حق بیمه پرداختی برای گروه پنج در طرح های عادی و ویژه به ترتیب 20 و 35 درصد و برای گروه شش 25 و 40 درصد است.

وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: با توجه به توضیحات ارایه شده از جمله ویژگی های طرح مذکور افزایش دو برابری سقف تعهدات و خدمات بیمه گر، رایگان شدن حق بیمه و هزینه های درمان برای گروه یک، کاهش سهم هزینه های درمان برای سایر گروه ها از 30 درصد به 10 درصد (فرانشیز)، رایگان شدن حق بیمه در طرح عادی برای گروه های 2 تا 4 و کاهش مبلغ پرداختی حق بیمه برای کلیه گروه ها در هر دو طرح نسبت به سال گذشته به رغم افزایش دو برابری تعهدات بیمه گر خواهد بود.

بر اساس این گزارش، ثبت نام متقاضیان از امروز یکشنبه آغاز خواهد شد و جداول تعهدات بیمه گر در هر دو طرح عادی و ویژه با سایر توضیحات در سایت www.ghahremanann.ir قابل مشاهده است.

ارایه خدمات بی سابقه بیمه ای به قهرمانان و پیشکسوتان؛ ثبت نام از امروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارایه خدمات بی سابقه بیمه ای به قهرمانان و پیشکسوتان؛ ثبت نام از امروز" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارایه خدمات بی سابقه بیمه ای به قهرمانان و پیشکسوتان؛ ثبت نام از امروز"، کلیک کنید.