از برپایی بیش از 14 هزار سفره کریمانه تا افطار 5 میلیون روز ه دار تهرانی توسط مساجد آرمانی

حجت الاسلام و المسلمین شیرنژاد تشریح کرد؛

از برپایی بیش از 14 هزار سفره کریمانه تا افطار 5 میلیون روز ه دار تهرانی توسط مساجد آرمانی

رییس مرکز فعالیت های دینی، از برپایی بیش از 14 هزار سفره کریمانه در سطح مساجد آرمانی تهران خبرداد و گفت: پیش بینی میشود تا پایان ماه مبارک رمضان بیش از 5 میلیون روزه دار تهرانی از سفره کریمانه افطار مساجد آرمانی، بهره مند شوند.

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا شیرنژاد، رییس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، با اشاره به لزوم ترویج افطاری ساده در جامعه، اظهارداشت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر «لزوم افطاری دادن های ساده و بی پیرایه در مساجد و در خیابان ها» ستاد طرح شهید آرمان از ابتدای ماه مبارک رمضان اقدام به تامین مساجد تهران برای توزیع افطاری ساده میان روزه داران کرد.

وی با بیان اینکه بالغ بر 500 مسجد منتخب سطح تهران، در شب های ماه مبارک رمضان اقدام به توزیع افطاری ساده کرده اند، گفت: در این طرح نمازگزاران، مومنین و جوانان مسجدی تهران در توزیع افطاری ساده نقشی اساسی ایفا کرده و ستاد طرح شهید آرمان نیز به عنوان تامین کننده بسته های غذایی افطار ساده بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین شیرنژاد، با بیان اینکه تا کنون بیش از 1 میلیون افطاری ساده میان روزه داران تهرانی توزیع شده است، افزود: پیش بینی میشود تا پایان ماه مبارک رمضان بیش از 5 میلیون روزه دار تهرانی، بر روی 14 هزار سفره کریمانه مساجد آرمانی، افطار کنند.

وی با اشاره به محل توزیع بسته های افطاری ساده، گفت: مساجد، میادین، بوستان ها و ایستگاه های صلواتی وابسته به مساجد، از جمله نقاطی هستند که بسته های افطاری ساده در آنجا توزیع می شوند.

رییس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، با تاکید بر اینکه خادمان سفره های افطاری ساده، نوجوانان دانش آموز هستند، گفت: یکی از اقدامات اصلی ستاد طرح آرمان، تنفیض مسیولیت به نوجوانان برای تمرین پذیرش مسیولیت کارهای بزرگ در آینده است، به همین دلیل، سفره دار و خادمان سفره های افطار ساده در مساجد، نوجوانان آرمانی تهران هستند.
 
وی در پایان ضمن تشکر از مدیریت شهری تهران، جناب آقای زاکانی، برای تامین افطاری های ساده مساجد گفت: ان شاءالله در نیمه دوم ماه مبارک رمضان در نظر داریم علاوه بر توزیع افطاری ساده، بسته های معیشتی را هم میان نیازمندان محلات تهران، توزیع کنیم.

از برپایی بیش از 14 هزار سفره کریمانه تا افطار 5 میلیون روز ه دار تهرانی توسط مساجد آرمانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از برپایی بیش از 14 هزار سفره کریمانه تا افطار 5 میلیون روز ه دار تهرانی توسط مساجد آرمانی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از برپایی بیش از 14 هزار سفره کریمانه تا افطار 5 میلیون روز ه دار تهرانی توسط مساجد آرمانی"، کلیک کنید.