استارت تیم ملی در ساختمان پک/ حضور ستاره سابق بارسلونا و تیم ملی هلند در کنار ملی پوشان+تصاویر

استارت تیم ملی در ساختمان پک حضور ستاره سابق بارسلونا و تیم ملی هلند در کنار ملی پوشان+تصاویر

ستاره سابق تیم ملی هلند در تمرین تیم ملی حضور پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، در اولین روز از اردوی تیم ملی، ملی پوشان با نظارت امیر قلعه نویی به تمرین ریکاوری پرداختند.

این تمرین در مجموعه تمرینی «پک» برگزار شد و ملی پوشان پس از بازیهای هفته 21 لیگ برتر تمرین ریکاوری انجام دادند تا از فردا تمرین تاکتیکی تیم ملی پیش از دیدار برابر ترکمنستان برگزار شود.

در این تمرین《 ادگار داویدز》بازیکن سابق تیم ملی هلند و تیم های یوونتوس و بارسلونا با حضور در اردوی تیم ملی با امیر قلعه نویی، مهدی محمدنبی و بازیکنان دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار، داویدز در جمع ملی پوشان با بیان تجربیاتی از حضورش در مسابقات مهم فوتبال دنیا، کسب افتخار برای مردم کشور را مهمترین موضوع برای بازیکنان ملی عنوان کرد و خطاب به بازیکنان تیم ملی ایران گفت، بازی های شما را همواره دنبال می کنم.

او در پایان گفت: کاری کنید که نه تنها خانواده و پدر و مادر، بلکه مردم کشورتان به شما افتخار کنند.

استارت تیم ملی در ساختمان پک/ حضور ستاره سابق بارسلونا و تیم ملی هلند در کنار ملی پوشان+تصاویر

 

استارت تیم ملی در ساختمان پک/ حضور ستاره سابق بارسلونا و تیم ملی هلند در کنار ملی پوشان+تصاویرسرمربی تیم ملی نیز با اشاره به سوابق داویدز در فوتبال دنیا، از بازیکنان تیم ملی خواست از امروز دوران جدیدی را برای کسب موفقیت آغاز کنند. او گفت: ما از امروز باید برای اهداف جدید کارمان را شروع کنیم. اهداف بزرگی داریم که باید برای رسیدن به آن تلاش کنیم.

قلعه نویی خطاب به بازیکنان جوان دعوت شده به اردوی تیم ملی گفت: قدر پیراهنی که بر تن دارید بدانید. شما نماینده هشتاد میلیون نفر هستید و باید شایستگی خود را ثابت کنید و برای شاد کردن مردم تلاش کنید. شاد کردن مردم؛ یعنی رضایت خدا. بنابراین با احترام به یکدیگر و به ویژه بازیکنان با تجربه، تمام تلاش تان را برای موفقیت این پیراهن انجام دهید.

در پایان پیراهن تیم ملی هلند به امیر قلعه نویی و علیرضا جهانبخش و پیراهن تیم ملی ایران به داویدز اهدا شد.

استارت تیم ملی در ساختمان پک/ حضور ستاره سابق بارسلونا و تیم ملی هلند در کنار ملی پوشان+تصاویر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استارت تیم ملی در ساختمان پک/ حضور ستاره سابق بارسلونا و تیم ملی هلند در کنار ملی پوشان+تصاویر" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استارت تیم ملی در ساختمان پک/ حضور ستاره سابق بارسلونا و تیم ملی هلند در کنار ملی پوشان+تصاویر"، کلیک کنید.