استعفای مقام یهودی دولت بایدن در اعتراض به حمایت های آمریکا از جنگ غزه

استعفای مقام یهودی دولت بایدن در اعتراض به حمایت های آمریکا از جنگ غزه

یکی از کارکنان وزارت امور داخلی آمریکا، روز چهارشنبه اولین منصوب سیاسی یهودی شد که در اعتراض به حمایت آمریکا از جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه استعفا داد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، «لیلی گرینبرگ کال»، دستیار ویژه رییس ستاد در وزارت امور داخلی آمریکا، «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا را متهم کرد که از یهودیان برای توجیه سیاست ایالات متحده در این درگیری استفاده می کند.

لیلی گرینبرگ کال برای کمپین های ریاست جمهوری بایدن و کامالا هریس، معاون رییس جمهور آمریکا کار کرده بود و پیش از پیوستن به دولت، از فعالان و مدافعان قدیمی تل آویو در واشنگتن و نقاط دیگر بود.

او حداقل پنجمین کارمند میانی یا ارشد دولت بایدن است که در اعتراض به حمایت نظامی و دیپلماتیک دولت بایدن از جنگ هفت ماهه رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین، استعفای خود را علنی اعلام کرد.

لیلی کال دومین منصوب سیاسی است که پس از استعفای یکی از مقامات اداره آموزش میراث فلسطین در ماه ژانویه، این کار را انجام می دهد. نامه استعفای این مقام، هیجان او را از پیوستن به دولتی توصیف می کرد که معتقد بود در بسیاری از دیدگاه هایش برای این کشور سهیم است. او نوشت: «با این حال، من دیگر نمی توانم با وجدان راحت به نمایندگی این دولت ادامه دهم. بایدن از یهودیان چهره ماشین جنگی آمریکا می سازد و این بسیار اشتباه است.»

استعفای مقام یهودی دولت بایدن در اعتراض به حمایت های آمریکا از جنگ غزه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استعفای مقام یهودی دولت بایدن در اعتراض به حمایت های آمریکا از جنگ غزه" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استعفای مقام یهودی دولت بایدن در اعتراض به حمایت های آمریکا از جنگ غزه"، کلیک کنید.