استفاده از فضای آنلاین برای معرفی جاذبه های خراسان جنوبی

استفاده از فضای آنلاین برای معرفی جاذبه های خراسان جنوبی

آژیراک/خراسان جنوبی مسیول نمایندگی وزارت امور خارجه در خراسان جنوبی گفت: استفاده از فضای آنلاین برای معرفی جاذبه های گردشگری، علمی و دانش بنیان خراسان جنوبی به دیگر کشورها از برنامه های ما است که در این راستا یک سلسله وبینارهایی را برنامه ریزی کرده ایم.

افسانه ابراهیمی، امروز یکشنبه 26 فروردین، در نشست خبری اظهار کرد: ارتباط با بخش رسانه جزو اولویت های وزارت امور خارجه است و نگاه بر این است هر اقدام مثبتی که انجام می شود در راستای امیدآفرینی باید به سمع و نظر مردم برسد.

مسیول نمایندگی وزارت امور خارجه در خراسان جنوبی با اشاره به شعار سال یعنی جهش تولید با مشارکت مردم بیان کرد: یکی از بخش های اقتصادی که مردم نیز به خوبی می توانند در آن مشارکت داشته باشند حوزه گردشگری است.

ابراهیمی با اشاره به اینکه یکی از اولویت های نمایندگی وزارت امور خارجه در خراسان جنوبی دیپلماسی گردشگری است، بیان کرد: گردشگری منافع زیادی برای مقصد گردشگری دارد چرا که به همراه خود ارزآوری، توسعه زیرساخت ها و توسعه اقتصادی را به دنبال دارد.

وی ادامه داد: از همه مهم تر اینکه گردشگران با مقصد سفر از نزدیک آشنا می شوند.

ابراهیمی با بیان اینکه در وهله اول به سراغ کشور ویتنام رفته ایم، بیان کرد: در این وبینار که روز سه شنبه برگزار خواهد شد با همکار سفیر ایران در ویتنام برای گروه های مختلف گردشگری، اتاق بازرگانی و… این کشور از ظرفیت های استان خواهیم گفت.

وی ادامه داد: سالانه میلیون ها گردشگر خارجی از شهرهای اصفهان، شیراز، تهران و … بازدید می کنند و باور ما بر این است که گردشگران این شهرها را کشف کرده اند و باید مناطق جدیدی چون خراسان جنوبی را به آنها معرفی کنیم.

مسیول نمایندگی وزارت امور خارجه در خراسان جنوبی گفت: در راستای این وبینار ذایقه مردم ویتنام را نیز بررسی کردیم و دریافتیم آنان به فرش ایرانی، موضوع ستاره شناسی و.. علاقمند هستند که در معرفی جاذبه های خراسان جنوبی این موضوع را مد نظر قرار خواهیم داد.

سه بیمارستان خراسان جنوبی ظرفیت گردشگری سلامت را دارد

ابراهیمی ادامه داد: یکی از مسایل مهم مدنظر ما گردشگری سلامت به ویژه در رابطه با کشور افغانستان است به ویژه آنکه سه بیمارستان خراسان جنوبی ظرفیت گردشگری سلامت را دارد.

وی با بیان اینکه در وزارت امور خارجه بانوان دیپلمات فعالی وجود دارند که با تلاش و پشتکار در راستای منافع جمهوری اسلامی ایران تلاش می کنند، یادآور شد: وجود این بانوان نشان اعتماد نظام به بانوان تحصیل کرده و توانمند کشور است.

پایان خبر آژیراک

استفاده از فضای آنلاین برای معرفی جاذبه های خراسان جنوبی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استفاده از فضای آنلاین برای معرفی جاذبه های خراسان جنوبی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استفاده از فضای آنلاین برای معرفی جاذبه های خراسان جنوبی"، کلیک کنید.