اطلاعیه پلیس بوشهر درباره حجاب / بازگشت گشت ارشاد به خیابان ها؟

اطلاعیه پلیس بوشهر درباره حجاب / بازگشت گشت ارشاد به خیابان ها؟

آفتاب نیوز :

در اطلاعیه فرماندهی انتظامی بوشهر آمده است:

فرماندهی انتظامی استان بوشهر ضمن تبریک عید سعید فطر و تقدیر از تمامی هموطنان قانون مدار به سبب رعایت ارزش ها و موازین دینی و اخلاقی جامعه، به اطلاع می رساند که در چارچوب مطالبات عمومی و بر اساس وظایف قانونی، طرح حجاب و عفاف از روز شنبه بیست و پنجم فروردین ماه در همه معابر و اماکن عمومی با جدیت بیشتر دنبال خواهد شد.

به همین سبب، از همه شهروندان، به ویژه دختران و بانوان گرامی، درخواست می شود به منظور رعایت قانون و حفظ ارزش های اخلاقی و هنجار های ملی و مذهبی جامعه، حریم پر حرمت حجاب و عفاف را آنگونه که شایسته است رعایت کنند.

پلیس ضمن اطمینان از رعایت موازین اخلاقی و حریم عفاف توسط قاطبه شهروندان، یادآور می شود که ناگزیر، بر اساس وظایف خویش، با ناقضان قانون حجاب و عفاف برخورد قانونی می کند.

از همین روی، از آنان انتظار دارد که به ارزش های قانونی احترام بگذارند و کنش و پوشش خود را در آن چارچوب تنظیم کنند.

اطلاعیه پلیس بوشهر درباره حجاب / بازگشت گشت ارشاد به خیابان ها؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اطلاعیه پلیس بوشهر درباره حجاب / بازگشت گشت ارشاد به خیابان ها؟" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اطلاعیه پلیس بوشهر درباره حجاب / بازگشت گشت ارشاد به خیابان ها؟"، کلیک کنید.