اعلام اسامی نهایی 12 بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

اعلام اسامی نهایی 12 بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران - خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آژیراک و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی به شرح زیر اسامی 12 بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که در رقابتهای جام جهانی امارات حاضر خواهند شد را اعلام کرد:

دروازه بانان: حمید بهزادپور، سیدمهدی میرجلیلی (دروازه بانان)

بازیکنان: مسلم مسیگر(کاپیتان)، امیرحسین اکبری، محمدعلی مختاری، علی میرشکاری، محمد معصومی زاده، موحد محمدپور، رضا امیری زاده، محمد مرادی، مهدی شیرمحمدی و سعید پیرامون

لازم به ذکر است سعید پیرامون با توجه به مصدومیتی که از ناحیه کشاله داشت و در بخش پزشکی مرکز ملی فوتبال در تهران تحت مداوا بود، دیروز درمانش به پایان رسید و قرار است امروز وارد دبی شود تا تیم با حضور او تکمیل به 12 نفر برسد.

اولین بازی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در جام جهانی 2024 دبی، ساعت 20:30 روز پنجشنبه 26 بهمن به وقت تهران در مقابل اسپانیا خواهد بود. بازی دوم تیم ملی هم روز شنبه 28 بهمن در همان ساعت مقابل آرژانتین و بازی پایانی مرحله گروهی روز دوشنبه 30 بهمن، در همان ساعت در مقابل تاهیتی برگزار خواهد شد.

اعلام اسامی نهایی 12 بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام اسامی نهایی 12 بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام اسامی نهایی 12 بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.