افزایش صادرات مواد غذایی / اجرای طرح شیر مدارس با همراهی تولیدکننده‌های برتر

افزایش صادرات مواد غذایی / اجرای طرح شیر مدارس با همراهی تولیدکننده‌های برتر
عکس تزیینی است.

مدیرکل امور فراورده‌های خوراکی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو گفت: در اجرای طرح ملی شیر مدارس، واحدهای برتر تولیدکننده محصولات لبنی را به کمیته ملی شیر مدارس معرفی کرده و بطور ویژه تحت کنترل و ‌نظارت داریم.

به گزارش آژیراک، دکتر عبدالعظیم بهفر اظهار کرد: با توجه به توسعه و افزایش صادرات مواد غذایی به کشورهای همسایه، حوزه خلیج فارس و آسیای دور ، نظارت بر رعایت مقررات ایمنی مطابق با کشورهای مقصد و تسریع در صدور گواهی بهداشت صادرات مواد غذایی در دستور کار معاونت‌های غذا و دارو سراسرکشور قرار دارد.

بنابر اعلام سازمان غذا و دارو، وی افزود: در تداوم اجرای برنامه عملیاتی توسعه نظام مدیریت ایمنی غذا در واحدهای تولیدی، از سال ۱۳۹۰ ارزیابی سالیانه الزامات و برنامه‌های پیش‌نیازی برای برقراری محیط بهداشتی و قابل قبول تولید غذای سالم و همچنین ممیزی تصدیق نظام مدیریت ایمنی مواد غذایی مستقر در واحدهای تولیدی تحت نظارت با بهره‌گیری از توان افراد خبره، متخصص و کارآمد معاونت های غذا و دارو در سراسر کشور در حال انجام است.

پایان خبر آژیراک

افزایش صادرات مواد غذایی / اجرای طرح شیر مدارس با همراهی تولیدکننده‌های برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش صادرات مواد غذایی / اجرای طرح شیر مدارس با همراهی تولیدکننده‌های برتر" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش صادرات مواد غذایی / اجرای طرح شیر مدارس با همراهی تولیدکننده‌های برتر"، کلیک کنید.