افشای علت جدایی سروش صحت و همسرش/ این برنامه باعث جدایی ما شد

افشای علت جدایی سروش صحت و همسرش/ این برنامه باعث جدایی ما شد

به گزارش خبرگزاری آژیراک، سارا سالار ، همسر سروش صحت تعدادی پست عجیب در اینستاگرام خودش منتشر کرد که خیلی از کاربران را شوکه کرد. منتشر کرده آمده، او در این چند پست مستقیما خبر از جدایی خودش و سروش صحت داد!

به گزارش رکنا، او ضمن انتشار تصویر زیر نوشت: «از این عکس شروع می کنم، تمام داستان را برایتان تعریف می کنم. داستان رو بذاریم از آخر به اول تعریف کنیم، من و سروش به احتمال زیاد از هم جدا خواهیم شد همین دو روز پیش بود که فکر می کردم عاقبت به خیر شدیم دم این زندگی گرم که همه اش عاقبت به خیری هست. داستان اینه گله دارم زودتر از این باید جدا می شدیم؛ سروش لفتش داد من می دونستم آدمی که این قدر معروف بشه دیگه نمی تونه خانواده داشته باشه، کتاب باز به همه لطف کرد حتی به ما»

سروش صحت با سارا سالار نویسنده ازدواج کرده بود، این دو بعد از 8 سال زندگی مشترک در سال 80 صاحب یک فرزند پسر بنام سورنا شدند. پیش از این شایعاتی مبنی بر جدایی سروش صحت و همسرش وجود داشت که به نظر با این صحبت های سارا سالار شایعات درست بودند.

245245

افشای علت جدایی سروش صحت و همسرش/ این برنامه باعث جدایی ما شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افشای علت جدایی سروش صحت و همسرش/ این برنامه باعث جدایی ما شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افشای علت جدایی سروش صحت و همسرش/ این برنامه باعث جدایی ما شد"، کلیک کنید.