الحوثی: علت اقدامات خصمانه نظام سعودی ضد یمن، موضع ما در قبال فلسطین است

الحوثی: علت اقدامات خصمانه نظام سعودی ضد یمن، موضع ما در قبال فلسطین است

رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی علت اقدامات خصمانه نظام سعودی علیه ملت یمن را موضع ویژه مردم این کشور در خصوص مسیله فلسطین عنوان کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آژیراک به نقل از المسیره، «عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی اعلام کرد: نظام سعودی همان گونه که رسانه های خود را برای خدمت به دشمن اسراییلی بسیج کرده و به حمایت مالی از آن می پردازد، اقداماتی خصمانه را علیه ملت یمن اتخاذ می کند.

الحوثی ادامه داد: نظام سعودی در پاسخ به درخواست آمریکا، اقداماتی خصمانه را در حمایت از دشمن اسراییلی علیه ملت یمن اتخاذ کرده است؛ دلیل این موضوع موضع ویژه ملت یمن در قبال ملت فلسطین است.

رهبر جنبش انصارالله یمن افزود: برخی با دشمن اسراییلی همدست هستند و به صورت های مشخصی از آن حمایت می کنند. همچنین برخی سهل انگار و نظاره گر هستند تا آمریکا از آنان خشمگین نشود.

الحوثی گفت: ملت ها تمایل دارند که موضعی شرافتمندانه و یاری گر در قبال ملت فلسطین داشته باشند، اما بسیاری از سردمداران کسانی هستند که عاشق قدرت و پُست هستند.

رهبر جنبش انصارالله یمن ادامه داد: کسانی که عاشق قدرت هستند، می ترسند اگر موضعی مسیولانه اتخاذ کنند، با اقدام آمریکا در قبال قدرت و منصب خود مواجه شوند.

الحوثی افزود: افرادی از یمن که مزدوری را پذیرفتند آشکارا به خدمت آمریکا درآمدند و تحت فرمان عربستان سعودی و آمریکا قرار گرفتند.

الحوثی: علت اقدامات خصمانه نظام سعودی ضد یمن، موضع ما در قبال فلسطین است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "الحوثی: علت اقدامات خصمانه نظام سعودی ضد یمن، موضع ما در قبال فلسطین است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "الحوثی: علت اقدامات خصمانه نظام سعودی ضد یمن، موضع ما در قبال فلسطین است"، کلیک کنید.