امدادرسانی به 71 نفر حادثه دیده در طرح ملی امداد و نجات نوروزی

امدادرسانی به 71 نفر حادثه دیده در طرح ملی امداد و نجات نوروزی

به گزارش خبرگزاری آژیراک از سنندج، جلالی مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان با اشاره به عملیات نیروهای عملیاتی هلال احمر کردستان در طرح ملی امداد و نجات نوروز 1403 گفت: از تاریخ 24 اسفند 1402 لغایت نهم فروردین 1403، در طرح ملی امداد و نجات نوروزی به 71 نفر حادثه دیده توسط نیروهای این جمعیت امدادرسانی شده است.

دکتر جلالی افزود: در این مدت 15 حادثه رخ داده است که با اطلاع به مرکز عملیات هلال احمر کردستان، پس از هماهنگی با نیروهای عملیاتی، در کمترین زمان اقدامات امدادی لازم صورت گرفته است.

وی بیان کرد: در طرح ملی امداد و نجات نوروزی، 14 پایگاه ثابت، 8 پایگاه موقت، ده تیم پشتیبان، 3 تیم واکنش سریع و امداد هوایی و آنست بصورت 24 ساعته در استان جهت امدادرسانی و ارایه خدمات به هموطنان آماده باش هستند.

وی در ادامه از مسافران و گردشگران خواست: از اتراق در حاشیه رودخانه ها دوری کنند؛ و ضمن درخواست از رانندگان برای رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و پرهیز از هرگونه شتاب زدگی، در صورت بروز هرگونه حادثه باسامانه 112 هلال احمر تماس حاصل کنند.

امدادرسانی به 71 نفر حادثه دیده در طرح ملی امداد و نجات نوروزی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امدادرسانی به 71 نفر حادثه دیده در طرح ملی امداد و نجات نوروزی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امدادرسانی به 71 نفر حادثه دیده در طرح ملی امداد و نجات نوروزی"، کلیک کنید.