اموال دانشگاه آزاد یکبار برای همیشه ساماندهی می شود

اموال دانشگاه آزاد یکبار برای همیشه ساماندهی می شود

معاون خزانه داری کل دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اموال گردانی دانشگاه در سامانه اموال به صورت مشاهده عینی صورت گرفته، اکنون در مرحله نهایی کار هستیم و یکبار برای همیشه شاهد ساماندهی اموال دانشگاه خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، کارگاه آموزشی جمع داران اموال واحد ها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان های فارس و بوشهر و مدارس سما با حضور علیرضا پیرحیاتی، معاونت خزانه داری کل دانشگاه آزاد اسلامی و سیدمحمد موسوی، پشتیبان سامانه اموال دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد شیراز برگزار شد.

معاون خزانه داری کل دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: با توجه به دستور رییس دانشگاه و رییس هییت امنا در دانشگاه آزاد اسلامی با هدف شفافیت و وضوح بیشتر از منظر حفظ و نگهداری اموال و دارایی ها و حسابرسی مستقل در دانشگاه دو سامانه اموال و املاک دانشگاه طراحی، بومی سازی و پیاده سازی و صحت سنجی اطلاعات آن انجام شده و در دسترس همه مدیران دانشگاه بوده که در سامانه املاک اطلاعات مربوط به زمین ها و ساختمان های هر استان به تناسب وضعیت آن استان در دسترس است.

علیرضا پیرحیاتی افزود: درباره سامانه اموال هم اموال گردانی به صورت مشاهده عینی صورت گرفته و اکنون در مرحله نهایی این کار هستیم که مشاهده عینی همکاران با آنچه در سامانه ثبت شده مغایرت یابی می شود و یکبار برای همیشه شاهد ساماندهی اموال دانشگاه خواهیم بود.

وی با بیان اینکه پیش از این چندین کلاس آموزشی به صورت مجازی برای جمع داران اموال برگزار شده، عنوان کرد: امروز کارگاه آموزشی حضوری برای رفع ابهامات و مسایل سایت اموال دانشگاه با حضور جمع داران اموال واحد های استان های فارس و بوشهر و مدارس سما در واحد شیراز انجام و به سوالات و مشکلات جمع داران اموال پاسخ مناسب داده می شود.

استان فارس در ارایه گزارش به سازمان مرکزی پیش قدم است

 معاون هماهنگی و برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در این کارگاه آموزشی با ارایه گزارشی از استان فارس گفت: با توجه به وسعت و پراکندگی زیاد استان و سخت بودن کنترل استان؛ اما با وجود همکاران پرتلاش در واحد های استان که نسبت به مسایل استان پاسخگو هستند موجب شده که استان فارس جزء نخستین استان هایی بوده که در رابطه با ارایه گزارش به سازمان مرکزی پیش قدم است.
حسن سلطانی اضافه کرد: کار مهم و باارزشی روی دوش مسیولان اموال است؛ چراکه بزرگ ترین سرمایه دانشگاه در اختیار شماست و باید بتوانید مدیریت کنید و به حساسیت کار خود واقف باشید. دو کار بزرگ در سازمان مرکزی انجام شده، یکی کار املاک بوده که نهایی شده و جای تشکر بسیار دارد از این کار بسیار خوب و دیگری توجه ویژه به اموال دانشگاه با ایجاد سامانه اموال است.

اموال دانشگاه آزاد یکبار برای همیشه ساماندهی می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اموال دانشگاه آزاد یکبار برای همیشه ساماندهی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اموال دانشگاه آزاد یکبار برای همیشه ساماندهی می شود"، کلیک کنید.