امیرآبادی: استقلال فقط یک ربع زیبا بازی کرد/ نیمه دوم هر دو تیم افتضاح بودند

امیرآبادی: استقلال فقط یک ربع زیبا بازی کرد/ نیمه دوم هر دو تیم افتضاح بودند

بازیکن پیشین استقلال می گوید «انتظارات هواداران بسیار بالاست و اگر استقلال حاشیه نداشته باشد می تواند به موفقیت برسد.»

مهدی امیرآبادی، بازیکن پیشین استقلال در گفت وگو با آژیراک، درباره ارزیابی اش از داربی 103 اظهار کرد: باید بگویم داربی جذابی را شاهد نبودیم و دو تیم خیلی محتاط بودند و همین باعث شد که امتیازات تقسیم شود. استقلال می خواست صدرنشینی را از دست ندهد و به خواسته اش رسید. یک بازی کسل کننده و تقریبا کم اتفاق را دیدیم.

او درباره اینکه خیلی ها معتقدند استقلال در این بازی فقط دفاع کرد گفت: استقلال فقط یک ربع اول زیبا بازی کرد اما باید بگویم هر دو تیم در نیمه دوم افتضاح بودند و حوصله تماشاگران سر رفت. استقلال به دنبال کسب موقعیت روی ضد حملات برای رسیدن به گل بود که البته فرصت چندانی برای این کار پیدا نکرد اما در امر دفاع و حفظ نتیجه به خواسته اش رسید.

بازیکن سابق استقلال درباره اینکه آیا این تیم شانس قهرمانی دارد یا خیر افزود: انتظارات هواداران بسیار بالاست و اگر استقلال حواشی نداشته باشد می تواند به موفقیت برسد. استقلال با ادامه همین روند و کسب پیروزی های بعدی می تواند بخت اول قهرمانی باقی بماند به شرطی که بتواند در بازیهای خانگی حداکثر امتیازات را جمع آوری کند.

امیرآبادی درباره اینکه نکونام اعلام کرده بود «هرکسی بگوید استقلال قهرمان می شود خیانت کرده است،» بیان کرد: همه دوست دارند استقلال قهرمان شود. استقلال تیم بزرگی است و هواداران انتظار دارند. شاید نکونام منظور دیگری داشته است.

او درباره بازی استقلال با هوادار در هفته آینده هم گفت: استقلال باید در این دیدار به برتری برسد تا صدرنشینی خودش را ادامه دهد. استقلال با این برد با روحیه خوبی به تعطیلات خواهد رفت و می تواند در فیفا دی در تمرینات نقاط ضعف خودش را پوشش دهد تا ان شاءالله به موفقیت و قهرمانی برسد.

بازیکن پیشین استقلال درباره دیدار تیم ملی مقابل ترکمنستان در مقدماتی جام جهانی 2026 نیز گفت: در ظاهر بازی آسانی خواهد بود اما تیم ملی و بازیکنان باید مراقب باشند که غافلگیر نشوند.

پایان خبر آژیراک

امیرآبادی: استقلال فقط یک ربع زیبا بازی کرد/ نیمه دوم هر دو تیم افتضاح بودند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیرآبادی: استقلال فقط یک ربع زیبا بازی کرد/ نیمه دوم هر دو تیم افتضاح بودند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیرآبادی: استقلال فقط یک ربع زیبا بازی کرد/ نیمه دوم هر دو تیم افتضاح بودند"، کلیک کنید.