انتشار رمان جدیدی از ابوتراب خسروی پس از 12 سال

به گزارش آژیراک، ، رمان “برزخ خجسته” جدیدترین اثر ابوتراب خسروی، از سوی این نویسنده به ناشر تحویل داده شده است و پس از طی مراحل مختلف آماده سازی و چاپ، منتشر می شود.
آخرین اثر داستانی که از این نویسنده منتشر شده بود مجموعه داستان آواز پر جبرییل در سال 1394 و آخرین رمان او، ملکان عذاب در سال 1390 بود و اینک پس از 12 سال، رمان دیگری از این نویسنده ی برجسته ی نسل سوم داستان نویسان ایران در دسترس مخاطبان رمان فارسی و علاقه مندان او قرار می گیرد.

انتشار رمان جدیدی از ابوتراب خسروی پس از 12 سال

نشر نیماژ پیشتر، از این نویسنده کتاب های اسفار کاتبان، رود راوی، آواز پر جبرییل، ملکان عذاب، حاشیه ای بر مبانی داستان و در حاشیه ی داستان را به مخاطبان و علاقه مندان رمان و داستان عرضه کرده بود.
ابوتراب خسروی متولد اولین روز بهار سال 1335 در شهرستان فسا با نگارش کتاب «اسفار کاتبان» در میان علاقه مندان داستان و رمان به شهرت رسید و تاکنون برنده جایزه هایی همچون جایزه هوشنگ گلشیری برای «رود راوی» و «کتاب ویران» و همچنین جایزه مهرگان ادب برای رمان «اسفار کاتبان» شده است.

22057

انتشار رمان جدیدی از ابوتراب خسروی پس از 12 سال

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتشار رمان جدیدی از ابوتراب خسروی پس از 12 سال" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتشار رمان جدیدی از ابوتراب خسروی پس از 12 سال"، کلیک کنید.