انتشار فراخوان چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران

انتشار فراخوان چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران

به گزارش خبرگزاری آژیراک به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فراخوان چهل و یکمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران منتشر شد و بر اساس آن، این رویداد از 27 آژیراک تا 2 آبان 1403 در تهران برگزار خواهد شد.

چهل و یکمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به منظور شناسایی و معرفی آثار کوتاه برگزیده در سطح ملی و بین المللی، جریان سازی و رقابت سازنده بین فیلم سازان و ارج نهادن به خلاقیت سینماگران جوان، برگزار می شود و فیلم سازان ایرانی باید تا یکم مرداد 1403، نام نویسی کرده و اثر خود را در سامانه بارگذاری فرمایند.

دوره چهل و یکم این رویداد همچنان با تاکید بر توسعه فیلم سازی با رویکرد «بومی گرایی در ژانر»، این بار با شعار «جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، پذیرای جهان خیال انگیز تو»، به فیلم هایی که به عنصر تخیل و روایت خلاقانه توجه کرده اند، نگاه ویژه دارد و در عین حال فیلم سازان استان های مختلف کشور می توانند بر اساس تجربه زیسته، جلوه ای از فرهنگ ها، آیین و رسوم، زندگی شهری و زیست اقوام سرتاسر ایران را با تکیه بر هویت ملی و دینی مردم و تمرکز بر ژانر و داستان گویی خلاقه در فیلم سازی بازتاب دهند.

245220

انتشار فراخوان چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتشار فراخوان چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتشار فراخوان چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران"، کلیک کنید.