بارسلونا با رکوردزنی لواندوفسکی سلتاویگو را شکست داد

بارسلونا با رکوردزنی لواندوفسکی سلتاویگو را شکست داد

بارسلونا در بازی خارج از خانه با نتیجه 2 بر یک رابرت لواندوفسکی را شکست داد.

به گزارش آژیراک، در ادامه رقابت های هفته بیست و پنجم لالیگا امشب سه دیدار برگزار شد. 

در اولین دیدار اتلتیکومادرید از لاس پالماس میزبانی کرد و با نتیجه 5 بر صفر برنده شد. در این دیدار برای اتلتیکو مارکوس یورنته(2گل)، آنخل کوره آ(2گل) و ممفیس دیپای گلزنی کردند.

در دیگر بازی امشب اوساسونا با دو گل آنته بودیمیر موفق شد با نتیجه 2 بر صفر از سد کادیز بگذرد.

در حساس ترین بازی امشب، بارسلونا در ورزشگاه سلتاویگو به میدان رفت و با نتیجه 2 بر یک برنده شد. در این بازی روبرت لواندوفسکی هر دو گل بارسا را زد و ایاگو آسپاس هم گل میزبان را به ثمر رساند.

گلزنی در بازی امشب فرصتی برای مهاجم لهستانی بارسا شد تا به رکورد 50 گل با پیراهن این تیم دست پیدا کند. مهاجم سابق بایرن مونیخ در فصل جاری لالیگا اکنون 10 گله است. 

بارسلونا با این پیروزی 54 امتیازی شد و در رتبه سوم جدول لالیگا قرار گرفت. سلتاویگو رده هفدهمی هم با منطقه سقوط 3 امتیاز فاصله دارد و در وضعیت مناسبی به سر نمی برد.

پایان خبر آژیراک

بارسلونا با رکوردزنی لواندوفسکی سلتاویگو را شکست داد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارسلونا با رکوردزنی لواندوفسکی سلتاویگو را شکست داد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارسلونا با رکوردزنی لواندوفسکی سلتاویگو را شکست داد"، کلیک کنید.