بارندگی در بیشتر استان ها/ وزش باد شدید در نقاط مختلف کشور 

بارندگی در بیشتر استان ها/ وزش باد شدید در نقاط مختلف کشور 

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از بارش باران در بیشتر استان ها و وزش باد شدید در نقاط مختلف کشور خبر داد.

صادق ضیاییان در گفت و گو با آژیراک افزود: طی 24 ساعت آینده در شمال استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، خراسان رضوی و برخی مناطق خراسان شمالی ابرناکی و بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: پنجشنبه (24 خرداد) بارش در شمال غرب تشدید می شود و به استان های زنجان ،قزوین، کردستان، همدان، مرکزی، البرز، تهران، قم، شمال سمتان، ارتفاعات البرز در مازندران، غرب اصفهان و برخی مناطق خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی نیز کشیده خواهد شد همچنین در برخی مناطق یزد و کرمان احتمال وقوع رعدوبرق و بارش خفیف وجود دار

 ضیاییان افزود: جمعه (25 خرداد) بارش در آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، همدان، مرکزی، غرب اصفهان، سواحل دریای خزر ، ارتفاعات کرمان و شمال استان های سمنان چهارمحال و بختیاری و فارس ادامه خواهد داشت.

 وی ادامه داد: شنبه و یکشنبه (26 و 27 خرداد) بارش پراکنده علاوه بر مناطق یاد شده در استان های آذربایجان غربی و کردستان رخ خواهد داد. 

ضیاییان افزود: امروز در شرق و جنوب غرب، جنوب، پنجشنبه در شرق، شمال شرق، مرکز، جنوب و جنوب غرب، جمعه تا شنبه در شرق، شمال شرق و مرکز کشور وزش باد شدید رخ خواهد داد که در مناطق مستعد با گردوخاک همراه خواهد بود. 

وی ادامه داد: طی سه روز آینده شرق دریای عمان، پنجشنبه و جمعه شرق خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد شد.

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (24 خرداد) نیمه ابری، گاهی وزش باد شدید رگبار باران با احتمال رعدوبرق با حداقل دمای 22 و حداکثر دمای 36 درجه سانتیگراد و جمعه (25 خرداد) نیمه ابری، در بعضی ساعت ها ابری، رگبار باران، گاهی وزش باد شدید و رعد و برق حداقل دمای 23 و حداکثر دمای 35 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ضیاییان در پایان اظهارکرد: طی فردا و پس فردا شهرکرد با کمینه 9 و 8 درجه سانتیگراد و اهواز با بیشینه 46 دمای درجه سانتیگراد خنک ترین و گرمترین مرکز استان ها پیش بینی می شود.

پایان خبر آژیراک 

بارندگی در بیشتر استان ها/ وزش باد شدید در نقاط مختلف کشور 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارندگی در بیشتر استان ها/ وزش باد شدید در نقاط مختلف کشور " هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارندگی در بیشتر استان ها/ وزش باد شدید در نقاط مختلف کشور "، کلیک کنید.