بازداشتیان چهارشنبه سوری، تا 15 فروردین سال آینده در بازداشت خواهند بود

بازداشتیان چهارشنبه سوری، تا 15 فروردین سال آینده در بازداشت خواهند بود

به گزارش خبرگزاری آژیراک استان همدان، سردار سلمان امیری، رییس پلیس استان در گفتگویی با اعلام این خبر افزود: سال های قبل در چهارشنبه پایان سال شاهد ایجاد خسارات مالی و جانی برای شهروندان بودیم، که هنوز آثار روحی و روانی آن ها برای خانواده ها باقی مانده است.

وی گفت: بنابراین در راستای حفظ امنیت شهروندان و مقابله با سوء استفاده افراد هنجارشکن، عوامل انتظامی در چهارشنبه پایان سال حضوری گسترده در میادین و خیابان های شهر دارند تا این افراد به بهانه شادی مخل نظم و آرامش مردم نشوند.

فرمانده انتظامی استان همدان خاطرنشان کرد: همچنین برای صیانت از امنیت شهروندان و خانواده ها و در پاسخ به مطالبات آن ها، پلیس قاطعانه با افرادی که بخواهند در نظم و امنیت عمومی خللی ایجاد کنند برخورد می کند.

سردار امیری اضافه کرد: پلیس مخالف شادی مردم نیست اما به منظور تامین امنیت شهروندان و جلوگیری از سوء استفاده برخی هنجارشکنان در نقاط مختلف شهر حضوری پررنگی دارد.

سردار امیری از همه مردم به خصوص والدین خواست با کنترل نوجوانان و جوانان، نظارت دقیق بر رفتار آنها و مدیریت فرزندان نگذارند چهارشنبه پایان سال به خاطره تلخی تبدیل شود.

وی افزود: سال های گذشته به علت ساخت و استفاده از موادمحترقه شاهد انفجار و بروز نقص عضو و جان باختن برخی از عزیزان بودیم که این ناشی از هیجانات و رفتارهای پرخطر و کنترل نشده در چهارشنبه پایان سال بود.

فرمانده انتظامی استان همدان تاکید کرد: بنابراین مهمترین توصیه به خانواده ها و والدین، مدیریت هیجانات نوجوانان و همراهی در شادی منطقی، معقول و حساب شده با آنان است.

سردار امیری ادامه داد: محدودیت های ترافیکی برای برخی از نقاط شهر همدان در شب چهارشنبه پایان سال پیش بینی شده است که پلیس راهور در نقاط پرتردد شهرستان به ویژه بلوار ارم از عصر روز سه شنبه اجرا می کند.

اسفند ماه امسال 6 نفر در همدان بر اثر استفاده از مواد محترقه مصدوم و راهی مرکز درمانی شدند.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان همدان نیز درباره آخرین آمار مجروحان و مصدومان چهارشنبه پایان سال 1401 گفت: سال گذشته 238 نفر بر اثر انفجار ترقه مجروح و 2 نفر فوت شدند که از نظر جنسیتی 187 نفر از مجروحان مرد و 51 نفر زن بودند.

46

بازداشتیان چهارشنبه سوری، تا 15 فروردین سال آینده در بازداشت خواهند بود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشتیان چهارشنبه سوری، تا 15 فروردین سال آینده در بازداشت خواهند بود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشتیان چهارشنبه سوری، تا 15 فروردین سال آینده در بازداشت خواهند بود"، کلیک کنید.