بازداشت قاتل شهید کوروش بازیار در عملیات ضربتی پلیس فارس

بازداشت قاتل شهید کوروش بازیار در عملیات ضربتی پلیس فارس

آژیراک/فارس فرمانده انتظامی استان فارس از بازداشت قاتل شهید نظم و امنیت، سرتیپ دوم «کوروش بازیار» در عملیات ماموران پلیس خبر داد.

سردار رهام بخش حبیبی امروز، 17 بهمن گفت: در راستای طرح برخورد با مخلان نظم و امنیت و همچنین قاچاقچیان کالا، ساعت 4 صبح امروز، 17 بهمن ماه واحدهای گشت انتظامی به سرپرستی «کوروش بازیار» فرمانده یگان امداد شیراز حین گشت زنی در حوزه استحفاظی (کمربندی) به یک دستگاه وانت نیسان حامل بار مشکوک و دستور ایست می دهند که راننده بدون توجه اقدام به فرار می کند.

وی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران انتظامی وانت نیسان را متوقف که حین بازرسی از خودرو ناگهان یک سواری شوتی پژو پارس که اسکورت محموله بوده با سرعت زیاد و به صورت عمدی به فرمانده یگان امداد شیراز برخورد و وی را به شهادت می رساند و متواری می شود.

فرمانده انتظامی استان فارس ادامه داد: ماموران تحقیقات خود را آغاز و با تلاش مضاعف موفق شدند قاتل و 2 نفر از همدستانش که در فراری دادن متهم مشارکت داشته اند را در شهرستان آژیراک و قیروکارزین از توابع استان فارس شناسایی و در 2 عملیات آن ها را دستگیر کنند.

به گزارش آژیراک و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس، حبیبی با بیان اینکه قاتل در بازجویی اولیه به صراحت به قتل شهید نظم و امنیت سرتیپ دوم کوروش بازیار اعتراف کرد، خطاب به هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت گفت: پلیس به طور مستمر برای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

 پایان خبر آژیراک

بازداشت قاتل شهید کوروش بازیار در عملیات ضربتی پلیس فارس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت قاتل شهید کوروش بازیار در عملیات ضربتی پلیس فارس" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت قاتل شهید کوروش بازیار در عملیات ضربتی پلیس فارس"، کلیک کنید.