بازدید 59 هزار مسافر نوروزی از بناهای تاریخی خوی

بازدید 59 هزار مسافر نوروزی از بناهای تاریخی خوی

آژیراک/آذربایجان غربی رییس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری خوی گفت: مقبره شمس تبریزی با 6 هزار بازدید در صدر بازدیدکنندگان نوروزی شهرستان قرار گرفته است.

گراوند در گفت و گو با آژیراک اظهار کرد: نوروز امسال نزدیک به 59 هزار آمار بازدید از اماکن تاریخی و گردشگری خوی را داشتیم که مقبره شمس با شش هزار بازدید در صدر قرار گرفته است.

به گفته ویف بازدید از پل هوایی قطور، موزه ،دروازه سنگی،پل خاتون ،کارونسرای خان ،بازار خوی ،مسجد مطلب خان و کلیسای سورپ کیس از دیگر جاهایی بودند که مورد پسند و بازدید مسافران نوروزی قرار گرفته است.

گراوند آمار اسکان نوروزی در مراکز اقامتی خوی را 60 درصد اعلام کرد و گفت: راهنمایان گردشگری در تمامی مراکز تاریخی خدمات رایگان به گردشگران ارایه نمودند.

وی تصریح کرد:آیین نوروزگاه در مقبره شمس ،کاروانسراهای خان و شاه عباسی با استقبال خوب مردم برگزار شد.

پایان خبر آژیراک

بازدید 59 هزار مسافر نوروزی از بناهای تاریخی خوی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازدید 59 هزار مسافر نوروزی از بناهای تاریخی خوی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازدید 59 هزار مسافر نوروزی از بناهای تاریخی خوی"، کلیک کنید.