بازگشت ملی پوشان به تمرین استقلال/ برگزاری دو دیدار تدارکاتی – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

بازگشت ملی پوشان به تمرین استقلال/ برگزاری دو دیدار تدارکاتی - خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آژیراک، تیم فوتبال استقلال تهران تمرینات خود را جهت شروع دوباره لیگ از روز 6 فروردین شروع کرده و آبی پوشان قرار است تا قبل از دیدار برابر مس رفسنجان یک یا دو بازی تدارکاتی را هم در دستور کار خود قرار دهند.

4 ملی پوش استقلال که در اردوی تیم ملی حاضر بوده و به ترکمنستان سفر کرده بودند روز گذشته به تهران بازگشتند.

روزبه چشمی بعد از بازگشت در تمرینات حضور پیدا کرد ولی سیدحسین حسینی، صالح حردانی و ابوالفضل جلالی قرار است از امروز در تمرین حاضر شوند.

البته آنها درخواست یک روز استراحت بیشتر را داده بودند که کادر فنی با توجه به حساسیت بازی های باقی مانده لیگ و دیدار برابر مس رفسنجان از آنان خواست که از امروز در تمرین استقلال حضور پیدا کنند.

تیم فوتبال استقلال تهران روز شنبه 18 فروردین و از ساعت 19 در ورزشگاه آزادی میزبان مس رفسنجان خواهد بود.

آخرین دیداری که این دو تیم با یکدیگر برگزار کردند در مرحله یک هشتم جام حذفی بود که استقلال در رفسنجان مقابل مس شکست خورد و از دور رقابت های جام حذفی کنار رفت.

بازگشت ملی پوشان به تمرین استقلال/ برگزاری دو دیدار تدارکاتی – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشت ملی پوشان به تمرین استقلال/ برگزاری دو دیدار تدارکاتی – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشت ملی پوشان به تمرین استقلال/ برگزاری دو دیدار تدارکاتی – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.