بانوی اُلمپین مازندران در رده دوم رنکینگ جهانی تیراندازی

بانوی اُلمپین مازندران در رده دوم رنکینگ جهانی تیراندازی

آژیراک/مازندران رییس هیات تیراندازی مازندران گفت: فدراسیون جهانی تیراندازی، در پایان مسابقات جام جهانی باکو جدیدترین رده بندی تیراندازان را اعلام کرد و بانوی المپیکی مازندران در جایگاه دوم قرار گرفت.

به گزارش آژیراک، بهروز اسکندرنیا در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به این که بر اساس این رده بندی، هانیه رستمیان در تپانچه 25 متر زنان در رده دوم قرار دارد، اظهار کرد: در حال حاضر رستمیان تنها تیرانداز ایرانی است که رنکینگ زیر 10 جهان را در اختیار دارد.

وی یادآور شد: در پایان مسابقات جام های جهانی بر اساس رنکینگ در هر ماده یک سهمیه المپیک به بهترین ورزشکاری که تاکنون سهمیه المپیک نگرفته، تعلق خواهد گرفت.

رییس هیات تیراندازی مازندران ادامه داد: تیراندازی در المپیک پاریس چهار سهمیه دارد و هانیه رستمیان از مازندران در تپانچه 25 متر، فاطمه امینی و شرمینه چهل امیرانی در تفنگ بادی و محمد بیرانوند در تراپ، نمایندگان ایران در پاریس هستند.
پایان خبر آژیراک

بانوی اُلمپین مازندران در رده دوم رنکینگ جهانی تیراندازی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بانوی اُلمپین مازندران در رده دوم رنکینگ جهانی تیراندازی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بانوی اُلمپین مازندران در رده دوم رنکینگ جهانی تیراندازی"، کلیک کنید.