بدرقه مجید فروغی در میان بهت و اشک هایی بی پایان

بدرقه مجید فروغی در میان بهت و اشک هایی بی پایان

آفتاب نیوز :

ظهر امروز، شنبه 25 فروردین ماه جمعی از مدیران هنری و کارکنان وزارت ارشاد همراه با خبرنگاران و اهالی رسانه در قطعه نام آوران بهشت زهرا (س) گرد هم آمدند تا در کنار خانواده مجید فروغی، برای آخرین بار با این فعال رسانه و هنر خداحافظی کنند.

در این برنامه، مدیرانی همچون محمد خراسانی زاده (مدیر مرکز هنر های تجسمی)، هادی مظفری (مدیر پیشین مرکز هنر های تجسمی)، سیدمجتبی حسینی (معاون پیشین امور هنری)، کاظم نظری (مدیر کل هنر های نمایشی) و … در کنار فعالان رسانه و خانواده مجید فروغی، حضور داشتند.

پیکر مجید فروغی که در کنار فعالیت های اجرایی به تدریس در دانشگاه نیز مشغول بود، در قطعه نام آوران بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شد.

مجید فروغی، زاده سال 1356، فعال هنر و رسانه و مدیر روابط عمومی پیشین مرکز هنر های تجسمی و معاونت هنری که در امر تحقیق و پژوهش نیز فعالیت داشت، روز پنجشنبه 23 فروردین ماه به هنگام کوهنوردی درگذشت.

بدرقه مجید فروغی در میان بهت و اشک هایی بی پایان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بدرقه مجید فروغی در میان بهت و اشک هایی بی پایان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بدرقه مجید فروغی در میان بهت و اشک هایی بی پایان"، کلیک کنید.