برای قهرمانی در جام ملت های آسیا هم قسم شده ایم – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

برای قهرمانی در جام ملت های آسیا هم قسم شده ایم - خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آژیراک، محمد حسین درخشانی در حاشیه تمرین تیم ملی فوتسال ایران گفت: حدوداً یک ماه است که تمرینات پرفشاری را پشت سر گذاشته ایم و تورنمنت خوبی در ویتنام داشتیم و توانستیم نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کردیم. همه بازیکنان تیم برای کسب بهترین نتیجه در جام ملت های آسیا و کسب سهمیه جام جهانی هم قسم شده ایم و ضمن قهرمان شدن در آسیا بتوانیم دل مردم ایران را شاد کنیم.

لازم به ذکر است که تیم ملی فوتسال ایران با هدایت وحید شمسایی از 29 فروردین در مسابقات جام ملت های آسیا به میزبانی تایلند شرکت خواهد کرد و در مرحله گروهی با افغانستان، کویت و بحرین هم گروه است. این مسابقات حکم انتخابی جام جهانی را هم دارد و 4 تیم برتر راهی جام جهانی ازبکستان خواهند شد.

برنامه بازی های تیم ملی ایران به شرح زیر است:

پنجشنبه 30 فروردین
* ایران – افغانستان، ساعت 12:30

شنبه اول اردیبهشت
* بحرین – ایران، ساعت 17:30

دوشنبه 3 اردیبهشت
* ایران – کویت، ساعت 17:30

برای قهرمانی در جام ملت های آسیا هم قسم شده ایم – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برای قهرمانی در جام ملت های آسیا هم قسم شده ایم – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برای قهرمانی در جام ملت های آسیا هم قسم شده ایم – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.