برداشت آب صنایع از زاینده رود صفر می شود

عیسی بزرگ زاده ضمن اشاره به قانون مجلس شورای اسلامی برای توقف مصرف آب سطحی و زیرزمینی توسط صنایع کشور اظهار داشت: مطابق قانون استفاده از منابع آب سطحی و زیرزمینی به مفهوم استفاده از آب رودخانه و چاه برای مصارف صنعتی ممنوع است.

برداشت آب صنایع از زاینده رود صفر می شود

آفتاب نیوز :

وی افزود: صنایع باید برای تامین نیاز خود، از پساب بهداشتی تصفیه شده و آب دریا استفاده کنند.

سخنگوی صنعت آب کشور با تاکید بر اینکه در حال حاضر امکان انعقاد قرارداد های تامین پساب در مکان هایی که تصفیه خانه فاضلاب دارند مهیا است، گفت: با اجرای این قانون بارگذاری صنایع روی منابع آب در مناطقی نظیر اصفهان کاهش پیدا کرده و یک گام در جهت احیای حوضه آبریز زاینده رود برداشته خواهد شد.

بزرگ زاده خاطرنشان کرد: خوشبختانه بدنه صنعتی کشور با درک شرایط آب کشور استقبال خوبی از اجرای این قانون داشته و با تعامل سازنده در مسیر رفع ناترازی ها در آب حرکت می کنیم.

برداشت آب صنایع از زاینده رود صفر می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برداشت آب صنایع از زاینده رود صفر می شود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برداشت آب صنایع از زاینده رود صفر می شود"، کلیک کنید.