برد سپاهان در روز توقف گیتی پسند

برد سپاهان در روز توقف گیتی پسند

آژیراک/اصفهان هفته سیزدهم لیگ برتر هندبال با یک پیروزی و یک تساوی برای نمایندگان مدعی اصفهان سپری شد.

سی وششمین دوره رقابت های لیگ برتر مردان باشگاه های ایران عصر امروز _چهارشنبه شانزدهم اسفندماه_ پیگیری شد و تیم هندبال گیتی پسند در یکی از مهم ترین جدال ها میزبان پلیمر خلیج فارس خرم آباد بود، اما در شرایطی که می توانست برنده بازی شود به تساوی 30 بر 30 رسید.

شاگردان کیوان صادقی در بازی امروز چندین مرتبه از میهمان پرستاره خود با سه یا چهار گل عقب افتادند اما بازی برگشتند.

تیم هندبال گیتی پسند در نیمه اول با نتیجه 12 بر 15 مقابل پلیمر تن به شکست داد و در نیمه دوم علی رغم اینکه اختلاف زیاد بود با نمایش تیمی خوب نتیجه را به تساوی کشاندند و حتی از پلیمر پیش افتادند اما در نهایت در ثانیه های پایانی این بازی حساس و مهم، دو تیم به تساوی رضایت دادند.

گیتیزن ها با یک امتیازی که در بازی امروز کسب کردند 20 امتیازی شدند و با نیروی زمینی شهیدشاملی کازرون که روی پله دوم قرار دارد دو امتیاز فاصله دارند. ضمن اینکه گیتی پسندی ها همچنان در اصفهان شکست ناپذیر هستند.

از سوی دیگر تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان در هفته سیزدهم لیگ برتر در خانه ی آلومینیوم اراک به پیروزی دست یافت.

امین مظفر، محمدرضا امیری، میلاد قلندری، مهران رهنما، بهشاد فاتحی زاده، یاسین کبیریان جو، محمدحسن خادمی، فرهاد شفیعی، آرمان بنی طبا، صابر حیدری، حسن مومنی، محمدرضا صادقی، علی مانیان، امین کاظمی، محمد مهدی بهنام نیا و  پارسا دهقانی شاگردان شهداد مرتجی در این دیدار بودند.

زردپوشان نیمه نخست را با برتری 16 بر 11 پشت سر گذاشتند؛ در 30 دقیقه دوم نماینده اصفهان به نمایش خوب خود ادامه داد و در نهایت با برتری 33 بر 21 فاتح میدان شد.

به گزارش آژیراک، سپاهان در هفته چهاردهم لیگ برتر، دوشنبه 21 اسفند به مصاف سپاهان نوین خواهد رفت.

پایان خبر آژیراک 

برد سپاهان در روز توقف گیتی پسند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برد سپاهان در روز توقف گیتی پسند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برد سپاهان در روز توقف گیتی پسند"، کلیک کنید.