بزرگترین واحد تولید اسپری در تویسرکان آماده راه اندازی است

بزرگترین واحد تولید اسپری در تویسرکان آماده راه اندازی است

آژیراک/همدان مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان همدان اعلام کرد: یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی اسپری شیمیایی و بهداشتی در شهرستان تویسرکان آماده راه اندازی و افتتاح است.

احمد شانیان در حاشیه بازدید از نمایشگاه اکسپو، با اشاره به مذاکرات نهایی انجام شده راه اندازی و افتتاح این واحد تولیدی در دهه تولید و تجارت اظهار کرد: با افتتاح فاز اول این طرح، همزمان فاز دوم طرح نیز با اشتغال 150 نفر کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

وی تصریح کرد: این واحد صنعتی با ظرفیت تولید بیش از 400 نوع محصول یکی از بزرگترین خطوط تولید اسپری های بهداشتی و شیمیایی در کشور محسوب می شود.

شانیان افزود: این واحد در زمینی به مساحت 10 هزار مترمربع در شهرک صنعتی فرسفج و در زمینه تولید و بسته بندی چسب، قوطی سازی اسپری، ضدیخ و روغن ترمز فعالیت خواهد داشت.

به گزارش آژیراک و به نقل از روابط عمومی اداره کل صمت استان، مجموعه اصلی این واحد تولیدی در استان البرز فعال است و طرح توسعه این کارخانه در استان همدان فعالیت خواهد کرد.

پایان خبر آژیراک

بزرگترین واحد تولید اسپری در تویسرکان آماده راه اندازی است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بزرگترین واحد تولید اسپری در تویسرکان آماده راه اندازی است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بزرگترین واحد تولید اسپری در تویسرکان آماده راه اندازی است"، کلیک کنید.