بهرام افشاری در تئاتر هم پرفروش شد

بهرام افشاری در تئاتر هم پرفروش شد

آفتاب‌‌نیوز :

فصل بهار بیش از ۷۰ نمایش در تماشاخانه‌های مختلف روی صحنه رفت. از میان نمایش‌های اجرا شده، ۵ نمایش پرفروش معرفی شد.

نمایش «چه کسی جوجه تیغی را کشت» به نویسندگی و کارگردانی بهرام افشاری و تهیه کنندگی محمد قدس با بازی تینو صالحی و بهرام افشاری که از اواسط فروردین اجرای خود را آغاز کرد، در بهار ۱۴۰۳ پرمخاطب‌ترین تئاتر این سامانه بوده است. بهرام افشاری این روز‌ها جز پرفروش‌های سینماست در تئاتر هم پیشی گرفته و نمایشش جز پرفروش‌ها دیده می‌شود. از دیگر نمایش‌ها «سیاحت قبر» نویسندگی و کارگردانی محمدامین کریم‌پور که از عید نوروز در سالن اریکه ایرانیان روی صحنه رفت، دومین تئاتر پرفروش فصل بهار به حساب می‌آید.

نمایش «گالیله» به قلم برتولت برشت، کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور و تهیه‌کنندگی آزیتا موگویی از ۲۹ فروردین ماه در تالار اصلی تئاترشهر اجرای خود را آغاز کرد و یکی دیگر از تئاتر‌های پرفروش در سه ماه ابتدایی سال بود. این نمایش با بازی فرهاد آئیش تا آخر هفته ادامه دارد.

نمایش «بیژن و منیژه» به نویسندگی و کارگردانی شکرخدا گودرزی و تهیه‌کنندگی مهدی بخشیانی از ابتدای اردیبهشت ماه روی صحنه رفت و اجرای آن همچنان ادامه دارد. این تئاتر چهارمین نمایش پرفروش بوده است.

نمایش «شازده کوچولو» به کارگردانی ماهان حیدری، تهیه‌کنندگی النا خلیلی و الی حیدری که از ۲۹ فروردین در تالار وحدت اجرا می‌شود نیز در سامانه فروش بلیت آنلاین مورد استقبال قرار گرفت و جزو ۵ تئاتر پرفروش این سامانه به حساب می‌آید.

بهرام افشاری در تئاتر هم پرفروش شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهرام افشاری در تئاتر هم پرفروش شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهرام افشاری در تئاتر هم پرفروش شد"، کلیک کنید.