بهره برداری از پروژه فیبر نوری پیشگامان در جاسک

بهره برداری از پروژه فیبر نوری پیشگامان در جاسک

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان، پروژه افتتاحی، با ایجاد ظرفیت و پوشش چهار هزار و 500 خانوار در شهر جاسک به فیبر نوری، نقش قابل توجهی در افزایش سرعت اینترنت خواهد داشت. این طرح شامل مدارس، کسب و کارها و منازل مسکونی است. پیشگامان اگرچه با تشکیل یک شرکت تعاونی نه چندان بزرگ در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات پا به عرصه گذاشت اما با همت مردمانی که تعاون را باور دارند به جایگاه امروزش رسید.

این گروه تعاونی با همراهی و همدلی صادقانه سهامداران، بر این باور است که در سایه توکل، تفکر و تعهد و در قالب تعاونی به همه آرمان هایش خواهد رسید. گروه تعاونی پیشگامان، با بیش از ربع قرن سابقه درخشان در بخش تعاون کشور و با کسب افتخارات گوناگون در حوزه های اقتصادی و اجتماعی همواره می کوشد با مشارکت مردم، در اقتصاد کشور نقشی سازنده ایفا کند.

فعالیت گروه تعاونی پیشگامان؛ در قالب تعاون، عدالت اجتماعی، جذب سرمایه های خرد مردم و ارایه ایده های جذاب و مورد توجه جامعه در کنار خدمات الکترونیکی، مخابراتی و تولید مصنوعات مرتبط از جمله اخذ مالکیت فیبر نوری به صورت انحصاری در آب های آزاد دنیا، سبب گسترده شدن حوزه خدمات این گروه در سراسر کشور شده و همزمان نیز حوزه های نوینی از فعالیت های خود را در زمینه های گوناگون رونمایی کرده است.

گروه تعاونی پیشگامان اکنون با بیش از 30 شرکت و بیش از 60 هــزار سهــامدار به اتحـــــادیه تخصصی امور زیربنایی شرکت های تعاونی پیشگامان تبدیل شده است و هر کجا در استان یزد و سراسر کشور پروژه ای مهم و تاثیرگذار با قابلیت منفعت رسانی به مردم مطرح بوده است، دست یاری گر و باور تعاون محور پیشگامان نقشی اساسی در آن داشته است.

بهره برداری از پروژه فیبر نوری پیشگامان در جاسک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهره برداری از پروژه فیبر نوری پیشگامان در جاسک" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهره برداری از پروژه فیبر نوری پیشگامان در جاسک"، کلیک کنید.