بهره برداری از پروژه های عمرانی و آغاز عملیات فیبر نوری شهرستان میامی

با حضور وزیر ارتباطات انجام شد؛

بهره برداری از پروژه های عمرانی و آغاز عملیات فیبر نوری شهرستان میامی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان نماینده رییس جمهوری در سفر به شهرستان میامی، بهره برداری پروژه های برق و ارتباطات را افتتاح کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات که همزمان با سفر رییس جمهوری به استان سمنان و به شهرستان میامی این استان سفر کرده است در ابتدای ورود به این شهر به مزار شهدای این شهرستان رفت و از مقام والای شهدا تجلیل کرد.

وی برای آغاز بهره برداری از پروژه های برق شهرستان میامی در پست 400 کیلوولت برق این شهرستان حاضر شد و آنرا به بهره برداری رساند.

زارع پور در این مراسم با اشاره به اینکه این سفر چهل و ششمین سفر رییس جمهوری در کمتر از 3سال گذشته است، گفت: هدف از این سفرها دیدن مشکلات از نزدیک و رفع آنها در مقدورات دولت است. 

وی با بیان اینکه بهره برداری از این پروژه به پایداری شبکه برق کمک می کند، افزود: حوزه ارتباطات نیز وابستگی بسیاری به برق دارد و در حال حاضر بیشترین مشکل حدود 1500 روستای باقیمانده برای ایجاد ارتباط، نبود برق است که به مرور در حال رفع این مشکلات هستیم.

وی اظهار امیدواری کرد با بهره برداری از این پروژه ها فضای کسب و کارها برای عموم مردم تسهیل شود.

در این مراسم آله داد معاون هماهنگی انتقال و تجارت خارجی شرکت توانیر توضیحاتی را درباره اجرای این پروژه ها و تاثیر آن در این شهرستان ارایه کرد.

وی از تخصیص اعتبار 2212 میلیارد ریالی برای اجرای این پروژه ها خبر داد.

وزیر ارتباطات بعد از این برنامه به آیین آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبر نوری منازل و کسب و کارها رفت و با دستور وی عملیات این پروژه آغاز شد.

زارع پور در آیین آغاز این عملیات با اشاره به اینکه یک سوم کشور در دو سال گذشته تحت پوشش این پروژه قرار گرفته است، گفت: برای اجرای این پروژه در شهرهای استان سمنان برنامه ای در دو فاز تهیه شده است که با درخواست فرماندار شهرستان میامی ظرف 24 ساعت گذشته دستور دادم کارگاهی برای آغاز این پروژه در این شهرستان تجهیز شود و بر اساس قولی که توسط اپراتور داده شده در 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات این شهرستان به طور کامل تحت پوشش فیبر نوری منازل و کسب و کارها قرار می گیرد.

همچنین حسن پور مدیرکل ارتباطات استان سمنان در این مراسم اعلام کرد که این پروژه با 15 کیلومتر فیبر نوری در شهرستان میامی انجام می شود.

بهره برداری از پروژه های عمرانی و آغاز عملیات فیبر نوری شهرستان میامی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهره برداری از پروژه های عمرانی و آغاز عملیات فیبر نوری شهرستان میامی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهره برداری از پروژه های عمرانی و آغاز عملیات فیبر نوری شهرستان میامی"، کلیک کنید.