تاج: تیم ملی پتانسیل قهرمانی در جام ملت ها را داشت/ منتظر برنامه قلعه نویی برای جوانگرایی هستیم

تاج: تیم ملی پتانسیل قهرمانی در جام ملت ها را داشت/ منتظر برنامه قلعه نویی برای جوانگرایی هستیم

مهدی تاج درباره نتایج تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های 2023، اظهار داشت: امروز بیشتر دنبال آن هستم که در راهپیمایی شرکت کنم. به هر جهت فوتبال است دیگر. اتفاقات مهمی در آن می افتد. احساسم این است که این تیم پتانسیل قهرمانی داشت. ارزیابی ام این است که این تیم با این پشتیبانی و برنامه ریزی که شده بود، قابلیت قهرمانی داشت.

تاج گذاری دوباره قطر؛ حسرت ایران به نیم قرن رسید!

وی افزود: دیگر ما باید برای آینده سعی و تلاش کنیم. به هر جهت یکسری ضعف های جدی است. به هر حال فدراسیون فوتبال از صحبت های قلعه نویی مبنی بر جوانگرایی استقبال می کند. ما هم در نظر داریم تیم یک مقدار جوان شود. منتظر برنامه اجرایی قلعه نویی هستیم تا ببینیم با چه رویه ای می خواهد این موضوع را اجرایی و به رفتار تبدیل کند.

رییس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: از کادر ایرانی راضی هستم و از این بابت خاطر جمع هستم که اتفاق خوبی می افتد. به علاوه اینکه ژاپن هم حذف شد اما سرمربی خودش را ابقا کرد و البته آنها برنامه های بزرگتری دارند. حتماً با قلعه نویی ادامه خواهیم داد.

تاج در مورد لزوم اهمیت به فوتبال ساحلی ایران عنوان کرد: فوتبال ساحلی در دنیا یک مزیت است. باید در دنیا دنبال قهرمانی باشیم. فکر می کنم می توانیم اسپانیا را هم شکست بدهیم. علی نادری مربی ایرانی و فهیمی است.

وی راجع به آخرین وضعیت فوتبال بانوان و فوتسال کشور، گفت: در بخش فوتبال بانوان هم وضع خوبی داریم در فوتسال هم وضع مان عالی، عالی است.

251 251

تاج: تیم ملی پتانسیل قهرمانی در جام ملت ها را داشت/ منتظر برنامه قلعه نویی برای جوانگرایی هستیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاج: تیم ملی پتانسیل قهرمانی در جام ملت ها را داشت/ منتظر برنامه قلعه نویی برای جوانگرایی هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاج: تیم ملی پتانسیل قهرمانی در جام ملت ها را داشت/ منتظر برنامه قلعه نویی برای جوانگرایی هستیم"، کلیک کنید.