تاریخ مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا تغییر کرد + ویدیو

تاریخ مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا تغییر کرد + ویدیو

آژیراک/یزد مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا که قرار بود از پنجم شهریور ماه به میزبانی شهر یزد آغاز شود، اکنون با اعلام مدیریت باشگاه شهداب یزد از اواخر مرداد ماه آغاز خواهد شد.

امیر شرافت در خصوص جزییات این خبر در گفت وگو با آژیراک با بیان اینکه به جز استان یزد، استان کرمان و استان آذربایجان غربی به جد پیگیر میزبانی از مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا بودند گفت: با حمایت همه جانبه استاندار امتیاز این میزبانی بزرگ به یزد داده شد.

وی با بیان اینکه 10 تیم از کشورهای آسیایی در این مسابقات شرکت خواهند کرد گفت: ابتدا قرار بر این شد که این مسابقات از تاریخ پنجم تا پانزدهم شهریورماه برگزار شود؛ اما با توجه به مصادف بودن با ایام سوگواری دهه آخر صفر امکان برگزاری مسابقات نیست؛ و به همین جهت با پیگیری هایی که فدراسیون والیبال ایران از فدراسیون جهانی انجام داد قرار بر این شد که این مسابقات از بیست وچهارم مرداد تا دهم شهریور ماه به میزبانی باشگاه شهداب در مجموعه اختصاصی این باشگاه برگزار شود.  

ادامه این گفت وگو را در ویدیو زیر مشاده کنید: 

به گزارش آژیراک تیم فولاد سیرجان ایرانیان به عنوان قهرمان ایران در این مسابقات شرکت می کند و شهداب یزد نیز به عنوان میزبان مسابقات، دیگر نماینده ایران در این رقابت ها خواهد بود.   

پایان خبر آژیراک

تاریخ مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا تغییر کرد + ویدیو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاریخ مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا تغییر کرد + ویدیو" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاریخ مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا تغییر کرد + ویدیو"، کلیک کنید.