تامین بیش از ۸۴۲ هزار قطعه زمین روستایی برای واگذاری به متقاضیان مسکن

تامین بیش از ۸۴۲ هزار قطعه زمین روستایی برای واگذاری به متقاضیان مسکن

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از شناسایی و تامین ۸۴۲ هزار و ۴۲۶ قطعه زمین روستایی برای واگذاری به متقاضیان مسکن خبر داد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، غلامرضا صالحی میزان زمین تامین شده توسط آن بنیاد را برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن اعلام کرد و گفت: مقرر شده بود تا یک میلیون قطعه زمین در سال‌های ۱۴۰۲ و سال جاری توسط بنیاد مسکن به متقاضیان در روستا‌ها واگذار شود که تاکنون بیش از دو سوم این اراضی شناسایی و تامین شده است.

براساس گزارش وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در کنار سایر شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی در اجرای طرح نهضت ملی مسکن و همچنین واگذاری زمین به متقاضیان واجد شرایط اقدام کرده است که طبق تازه‌ترین آمار‌ها واحد‌های در دست اجرا توسط آن بنیاد در روستا‌ها و برخی شهر‌ها به رقم ۸۱۹ هزار و ۵۱۰ واحد رسیده است و از این تعداد واحد در دست اجرا نیز ۳۲۷ هزار و ۸۲۵ واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده است.

تامین بیش از ۸۴۲ هزار قطعه زمین روستایی برای واگذاری به متقاضیان مسکن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تامین بیش از ۸۴۲ هزار قطعه زمین روستایی برای واگذاری به متقاضیان مسکن" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تامین بیش از ۸۴۲ هزار قطعه زمین روستایی برای واگذاری به متقاضیان مسکن"، کلیک کنید.