تایلند فینالیست شد/ حذف تاجیکستان در ضربات پنالتی – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

تایلند فینالیست شد/ حذف تاجیکستان در ضربات پنالتی - خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آژیراک، در نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی رقابت های جام ملت های فوتسال آسیا امروز جمعه از ساعت 14:30 تیم ملی فوتسال تایلند که میزبان این دوره از مسابقات است به مصاف تاجیکستان رفت که این بازی پس از تساوی 3 به 3 در وقت های قانونی و وقت های اضافه به ضربات پنالتی کشیده شد. در ضربات پنالتی تیم تایلند موفق شد با نتیجه 6 بر 5 به برتری برسد و به فینال جام ملت های آسیا صعود کند.

در این دیدار ابتدا تیم تایلند موفق شد در اواسط نیمه اول با یک گل پیش بیفتد اما بازیکنان تاجیکستان در حالی تنها 6 ثانیه به پایان نیمه اول باقی مانده بود توانستند بازی را به تساوی بکشانند.

با آغاز نیمه دوم تاجیکی ها عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشتند و توانستند در همان اوایل کار گل دوم را هم به ثمر برسانند.

در حالی که تایلندی ها برای جبران گل خورده پیش کشیده بودند این بازیکنان تاجیکستان بودند که از روی یک ضد حمله توانستند دفاع حریف را غافلگیر کنند و گل سوم را هم در دقیقه 28 به ثمر برسانند.

اما در دقیقه 30 تایلندی ها یکی از گل ها را جبران کردند تا بازی 3 بر 2 شود. در 3 دقیقه پایانی بازی هم تاجیکستانی ها که تحت فشار زیادی قرار داشتند در نهایت تسلیم شدند و تایلند توانست بازی را به تساوی بکشاند. علاوه بر این تیم تاجیکستان 5 اخطاره شد و علاوه بر تقابل با جو ورزشگاه و هواداران پرشور تایلندی و بازیکنان باانگیزه این تیم، باید مراقب می بودند که مرتکب خطا نشوند.

در ادامه هم تغییری در نتیجه بازی رخ نداد و کار به وقت های اضافه کشیده شد که در وقت های اضافه هم بازی بدون گل به پایان رسید تا ضربات پنالتی تعیین کننده فینالیست این دوره از رقابت ها باشد.

در ضربات پنالتی تیم تایلند موفق شد با نتیجه 6 بر 5 به برتری برسد و راهی دیدار نهایی شود.

در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی از ساعت 17:30 شاگردان وحید شمسایی باید با ازبکستان دیدار کنند تا تکلیف دیگر فینالیست این دوره از مسابقات مشخص شود.

تایلند فینالیست شد/ حذف تاجیکستان در ضربات پنالتی – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تایلند فینالیست شد/ حذف تاجیکستان در ضربات پنالتی – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تایلند فینالیست شد/ حذف تاجیکستان در ضربات پنالتی – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.