تا پایان هفته از سفر های غیرضروری پرهیز شود

تا پایان هفته از سفر های غیرضروری پرهیز شود

آفتاب نیوز :

سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در خصوص آخرین وضعیت راه های کشور گفت: محور های استان های قم و مرکزی از جمله محور های اراک-سلفچگان، دلیجان-سلفچگان و قم-سلفچگان به علت بارش برف، یخ زدگی و عدم ایمنی تا اطلاع ثانوی مسدود می باشد.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا افزود: همچنین محور خرم آباد-پلدختر، محور سربیشه-نهبندان، محور دلگان-ایرانشهر، توسکستان- شاهرود مسدود است.

وی ادامه داد: در جاده ها شرایط زمستانی حاکم است و تا پایان هفته از سفر های غیرضروری پرهیز شود.

سرهنگ شیرانی گفت: همراه داشتن تجهیزات زمستانی در سفر های جاده ای ضروری است. کاهش سرعت رانندگی و افزایش فاصله طولی با خودرو جلویی در پیشگیری از تصادفات بسیار موثر است. رانندگان زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد در نظر بگیرند. 

وی ادامه داد: محور های منتهی به استان های شمالی دارای بارش برف و باران می باشند.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا افزود: در ورودی و خروجی محور های سلفچگان و در محور اراک – بروجرد و بالعکس شاهد ترافیک سنگین هستیم.

وی در پایان گفت: در برخی از محور های استان های البرز، ایلام، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، زنجان، سمنان، دومقم، همدان، چهارمحال و بختیاری، کردستان، اصفهان، قزوین، لرستان، مازندران، کرمان جنوب، کرمان، کرمانشاه و گلستان بارش برف و باران را دادیم و همچنین بارش باران را در برخی از محور های استان های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، فارس سیستان و بلوچستان (جنوب) و گیلان شاهد هستیم.

تا پایان هفته از سفر های غیرضروری پرهیز شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تا پایان هفته از سفر های غیرضروری پرهیز شود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تا پایان هفته از سفر های غیرضروری پرهیز شود"، کلیک کنید.