تجلیل از نخبگان مهارتی بیست و یکمین دوره مسابقات ملی مهارت توسط استاندار سمنان

تجلیل از نخبگان مهارتی بیست و یکمین دوره مسابقات ملی مهارت توسط استاندار سمنان

به گزارش خبرگزاری آژیراک استان سمنان، در حاشیه نخستین جلسه کارگروه توسعه مهارت استان سمنان که در سالن مدیریت بحران استانداری برگزار شد، سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان از نخبگان مهارتی بیست و یکیمن مسابقات ملی مهارت با اهدای لوح تقدیر و هدیه، تجلیل به عمل آورد.

در این مراسم که با حضور محمدرضا صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان، محمود فیض سرپرست اداره کل آموزش فنی وحرفه ای و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد، از 9 نفر از برگزیدگان بیست و یکیمین دوره مسابقات ملی مهارت که موفق به کسب مدال و یا دیپلم افتخار شده بودند به همراه مربیان آنها و نیز از 9 نفر از راه یافتگان به این دوره از مسابقات تجلیل شد.

در این دوره از مسابقات طاها حدادان از دامغان در رشته آشپزی مدال طلا و علیرضا سعدالدین از سمنان در رشته تراش CNC مدال نقره را کسب کردند.

همچنین معین نظرنوکنده از سمنان در رشته طراحی مهندسی مکانیک، فاطمه میرزا حسینی از دامغان در رشته فناوری مد، درسا شاهی از سمنان در رشته جواهرسازی، عرشیا مصطفایی از سمنان در رشته نرم افزارهای کسب و کار، رضا شبان سمنانی از سمنان در رشته قنادی، ابوالفضل اناوی از شاهرود در رشته کابینت ساز چوبی و زهرا کشاورزیان از دامغان در رشته طراحی گرافیک موفق به اخذ دیپلم افتخار این دوره از مسابقات شده بودند.

سحر شعبانی، محسن عبدوس، حامد قوشچیان، سمیه خلیل نژادی، الهه کمندی، صفورا جمعه ای، علی اکبر رمضانی، فاطمه بهرامیان نیز به عنوان مربی، آموزش نخبگان مهارتی استان را در اردوهای آماده سازی مسابقات ملی بر عهده داشتند.

شایان ذکر است فاطمه صدیقی زاده از سمنان در رشته طراحی و توسعه وب، سینا داودی از سمنان در رشته سازه های چوبی، صابر نوروزی افتری از مهدیشهر در رشته تعمیر و نگهداری ماشین آلات سنگین، مرتضی قاسمی از شاهرود در رشته جوشکاری، متین ایران نژاد از مهدیشهر در رشته فناوری خودرو، مهدیه سیدالحسینی از دامغان در رشته نانوایی، حسین کساییان از سمنان در رشته امنیت سایبری، مهدی شاه حسینی از سمنان در رشته تاسیسات الکتریکی و عادل ناهیدی از دامغان در رشته تبرید و تهویه نیز به عنوان راه یافتگان به بیست و یکیمن دوره مسابقات ملی مهات مورد تقدیر قرار گرفتند.

46

تجلیل از نخبگان مهارتی بیست و یکمین دوره مسابقات ملی مهارت توسط استاندار سمنان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تجلیل از نخبگان مهارتی بیست و یکمین دوره مسابقات ملی مهارت توسط استاندار سمنان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تجلیل از نخبگان مهارتی بیست و یکمین دوره مسابقات ملی مهارت توسط استاندار سمنان"، کلیک کنید.