تحریم وزارت خزانه داری آمریکا علیه پنج فرد و نهاد ایرانی

تحریم وزارت خزانه داری آمریکا علیه پنج فرد و نهاد ایرانی

به گزارش آژیراک به نقل از الجزیره، وزارت خزانه داری آمریکا در ادامه سیاست های خصمانه علیه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که تحریم های جدیدی را علیه یک فرد و چهار نهاد ایرانی اعمال کرده است.

تحریم های آمریکا در حالی است که اتحادیه اروپا نیز در راستای اقدامات خصمانه علیه کشورمان، شش فرد و سه نهاد مرتبط با نیروی هوایی سپاه پاسداران ایران را تحریم کرده است.

به گزارش آژیراک، اتحادیه اروپا ضمن اعلام این خبر مدعی شد که تحریم های جدید علیه ایران به علت انتقال پهپاد برای روسیه به منظور استفاده از آن در جنگ اوکراین و همچنین انتقال موشک و پهپاد برای گروه های شبه نظامی و تضعیف امنیت در خاورمیانه و دریای سرخ اعمال شده است.

اتحادیه اروپا اعلام کرد که «محمدرضا آشتیانی» وزیر دفاع ایران از جمله شخصیت هایی است که در ارتباط با انتقال پهپاد به روسیه در فهرست تحریم های جدید این اتحادیه قرار گرفته اند.

310310

تحریم وزارت خزانه داری آمریکا علیه پنج فرد و نهاد ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تحریم وزارت خزانه داری آمریکا علیه پنج فرد و نهاد ایرانی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تحریم وزارت خزانه داری آمریکا علیه پنج فرد و نهاد ایرانی"، کلیک کنید.