تحلیل جالب یک حقوقدان از موضع آمریکا در قبال غزه: دلیل این تناقض چیست؟

تحلیل جالب یک حقوقدان از موضع آمریکا در قبال غزه: دلیل این تناقض چیست؟

به گزارش آژیراک رضا نصری نوشت:

خطاب به نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد و سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا:

در سال 2018، شورای امنیت قطعنامه 2401 را تصویب کرد که در آن خواستار آتش بس فوری در سوریه به مدت 30 روز شده بود.

آن قطعنامه، قطعنامه فصل هفتمی نبود و بر اساس ماده 25 منشور تصویب شده بود؛ و شورای امنیت نیز در بندهای عملیاتی آن از همان افعال و عباراتی استفاده کرده بود که در قطعنامه آتش بس امروز در مورد غزه استفاده کرده است.

منتها، در آن زمان، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد معتقد بود که آن قطعنامه الزام آور است و از سایر اعضای شورا هم خواسته بود «رژیم اسد را تا جایی که می توانیم برای تبعیت از آن تحت فشار قرار دهیم». اما امروز نماینده آمریکا مدعی است قطعنامه کنونی خطاب به اسراییل «الزام آور نیست»!

دلیل این تناقض چیست خانم توماس گرینفیلد؟

شما چه فکر می کنید آقای میلر؟

311311

تحلیل جالب یک حقوقدان از موضع آمریکا در قبال غزه: دلیل این تناقض چیست؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تحلیل جالب یک حقوقدان از موضع آمریکا در قبال غزه: دلیل این تناقض چیست؟" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تحلیل جالب یک حقوقدان از موضع آمریکا در قبال غزه: دلیل این تناقض چیست؟"، کلیک کنید.