تراموا مصوبه شورای عالی ترافیک دارد/ هزینه تراموا یک دهم مترو است

تراموا مصوبه شورای عالی ترافیک دارد/ هزینه تراموا یک دهم مترو است

زاکانی با بیان اینکه تراموا مصوبه شورای عالی ترافیک دارد و به شورای شهر نمی آید، گفت: ما مشاور گرفتیم و مطالعات تکمیلی مبنای تصمیم گیری شد. در مجموع 6 خط مترو، دو خط سریع السیر ضربدری از کرج به ورامین و پردیس به شهریار، دو خط تراموا، دو خط «بی آرتی» و یک خط سریع السیر «تی آر تی» بررسی شد.

به گزارش آژیراک، شهردار تهران در حاشیه  جلسه امروز شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه قراردادهای شهرداری در سفرش به چین منوط به دریافت مجوزها از شورای شهر و پیگیری امور توسط وزارت صمت و وزارت امور خارجه است، گفت: چین اعلام کرده که چهار تا شش ماه پس از عقد قرارداد وسایل حمل و نقل عمومی را تامین خواهد کرد. قرار شد ما ظرف 10 روز مجوزها را دنبال کنیم. مجوز تراموای چرخ لاستیکی از شورای عالی ترافیک دریافت شده؛ اما هنوز در مرحله تفاهم است و در سفر چینی ها به تهران موارد بررسی خواهد شد. امیدواریم عدد 12 تا 13 میلیارد دلار را با موافقت شورا به نتیجه برسانیم.

زاکانی با بیان اینکه طرح جامع ترافیک پیش از این در شورا تصویب شده و به شورای عالی ترافیک ارسال شده است، گفت: شورای عالی اشکالاتی را در این طرح مطرح و اعلام کرد که مبتنی بر روزآمدی امروز نیست. ما این الزامات و اصلاحات را به شورای عالی ارسال کرده و وزارت کشور نیز آن را تصویب کرد؛ لذا آنچه انجام شد اصلاح طرح جامع ترافیک قبل بود.

وی با بیان اینکه تراموا مصوبه شورای عالی ترافیک دارد و به شورای شهر نمی آید، گفت: ما مشاور گرفتیم و مطالعات تکمیلی مبنای تصمیم گیری شد. در مجموع 6 خط مترو، دو خط سریع السیر ضربدری از کرج به ورامین و پردیس به شهریار، دو خط تراموا، دو خط بی آرتی و یک خط سریع السیر «تی آر تی» بررسی شد.

بر اساس گزارش سایت شهر، شهردار تهران با بیان اینکه سرعت، کیفیت و قابلیت ساخت مسکن توسط چینی ها مدنظر است، گفت: با این اقدامات کمر غول قیمت مسکن در تهران شکسته خواهد شد و اگر سفر چینی ها به تهران به تفاهم برسد، تراموا در پایتخت ایجاد خواهد شد. تراموا دو پنجم ظرفیت مترو انتقال مسافر دارد و هزینه آن یک دهم مترو است.

پایان خبر آژیراک

تراموا مصوبه شورای عالی ترافیک دارد/ هزینه تراموا یک دهم مترو است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تراموا مصوبه شورای عالی ترافیک دارد/ هزینه تراموا یک دهم مترو است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تراموا مصوبه شورای عالی ترافیک دارد/ هزینه تراموا یک دهم مترو است"، کلیک کنید.