تشکیل پرونده قضایی برای عوامل سریال «افعی تهران»

تشکیل پرونده قضایی برای عوامل سریال «افعی تهران»

در پی توهین به شان و جایگاه معلم و امر تعلیم و تربیت در یکی از سکانس های سریال «افعی تهران» برای عوامل ساخت آن پرونده قضایی تشکیل شد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، در پی توهین به شان و جایگاه معلم و امر تعلیم و تربیت در یکی از سکانس های  سریال «افعی تهران» برای عوامل ساخت آن پرونده قضایی تشکیل شد.  

در پی توهین به جایگاه معلم در یکی از سکانس های قسمت هشتم سریال افعی تهران و در راستای صیانت از حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم و به منظور حفظ حقوق معلمان و کارکنان نظام آموزش و پرورش کشور، غلام عباس ترکی؛ معاون حقوق عامه دادستان کل کشور در نامه ای از دادستان عمومی و انقلاب تهران خواست ضمن تشکیل پرونده قضایی جهت رسیدگی به تخلفات سازندگان و عوامل تولید سریال “افعی تهران”، چگونگی صدور مجوز و نحوه نظارت بر تولید و پخش مجموعه مذکور از سوی ساترا به عنوان متولی قانونی موضوع نیز در دستورکار قرار گیرد.

تشکیل پرونده قضایی برای عوامل سریال «افعی تهران»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشکیل پرونده قضایی برای عوامل سریال «افعی تهران»" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشکیل پرونده قضایی برای عوامل سریال «افعی تهران»"، کلیک کنید.