تصاویر| زیباترین زن سال داور فوتبال شد!

آفتاب نیوز :

این روزها بحث قضاوت داور زن در دربی تهران و حضورش در اتاق VAR حسابی داغ شده و قرار است مهسا قربانی برای اولین بار در فوتبال ایران، بازی مردان را قضاوت کند.

گرچه او در زمین چمن حضور نخواهد داشت اما بودنش در اتاق VAR را می توان به فال نیک گرفت. این روزها و حتی در فوتبال مردان هم از داور زن استفاده می شود و مدتی پیش هم در تورنمنتی که در عربستان با حضور تیم های الهلال، النصر و اینترمیامی برگزار شد، داوران زن مسیولیت قضاوت بازی ها را برعهده داشتند. 

در نقطه ای دورتر از عربستان روی نقطه ای دیگر در کره زمین، یک داور زن در مکزیک توانست برنده مسابقه ملکه زیبایی شود. «سلن فیگوروا» 24 ساله به دلیل چهره زیبا و اینکه او در مسابقه ملکه زیبایی هم نفر اول شده است به راحتی می توانست وارد صنعت مدلینگ شود اما او تصمیم گرفت تا به عشق اش فوتبال و داوری بپردازد.

عشق ملکه زیبایی مکزیک به فوتبال بسیار زیاد است و او می خواهد با قضاوت در میادین فوتبال و به خصوص در لیگ برتر کشورش در آنجا هم بدرخشد. گفتنی است رویای او حضور به عنوان یک داور زن در لیگ حرفه ای زنان یا مردان مکزیک است و اینکه پس از آن بتواند به عنوان نماینده کشورش در سطوح بین المللی هم سوت بزند. 

تصاویر| زیباترین زن سال داور فوتبال شد!
تصاویر| زیباترین زن سال داور فوتبال شد!

تصاویر| زیباترین زن سال داور فوتبال شد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصاویر| زیباترین زن سال داور فوتبال شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصاویر| زیباترین زن سال داور فوتبال شد!"، کلیک کنید.