تعداد فروشگاه های صنایع دستی استان سمنان به 19 باب افزایش یافت

تعداد فروشگاه های صنایع دستی استان سمنان به 19 باب افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری آژیراک استان سمنان، سمانه سلطانی پور روز یکشنبه 9 اردیبهشت ماه 1403 گفت: با صدور مجوز فعالیت فروشگاه صنایع دستی آروند با مدیریت آقای حسین میری، واقع در بازار سرپوشیده شهر شاهرود، تعداد فروشگاه های مجاز صنایع دستی در استان سمنان به 19 باب افزایش یافت.

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان افزود: بر اساس ابلاغ دستورالعمل صدور مجوز فروشگاه های صنایع دستی، متقاضیان می توانند با ثبت درخواست در درگاه ملی مجوزها و پس از بررسی درخواست توسط اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مجوز خود را دریافت کنند.

سمانه سلطانی پور گفت: در حال حاضر 6 فروشگاه صنایع دستی در سمنان، 9 فروشگاه صنایع دستی در شاهرود، 2 فروشگاه صنایع دستی در دامغان و 2 فروشگاه صنایع دستی در مهدی شهر تحت مجوز اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان فعالیت می کنند.

تعداد فروشگاه های صنایع دستی استان سمنان به 19 باب افزایش یافت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تعداد فروشگاه های صنایع دستی استان سمنان به 19 باب افزایش یافت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تعداد فروشگاه های صنایع دستی استان سمنان به 19 باب افزایش یافت"، کلیک کنید.